اقتصادی

ضرورت ساماندهی پروازهای فرودگاه خرم‌آباد

خبر فوری/ لرستان سلسله و نماینده مردم دلفان به مجلس شورای اسلامی گفتند: یکی از نیازهایی که باید در نظر گرفته شود ساعت پرواز فرودگاه خرم آباد است که باید ساماندهی شود.

یحیی ابراهیمیک در گفت وگو با خبر فوری، اظهار کرد: یکی از راه های توسعه در هر کشور و منطقه ای بحث راه های ریلی، زمینی و هوایی است که متأسفانه لرستان در همه شاخص ها شاخص های خوبی ندارد که این امر باعث توسعه نیافتگی شده است. “

وی ادامه داد: در بحث هواپیما استان را با استان های دیگر مانند کرمانشاه مقایسه کنید، با توجه به جمعیت ما روزی یک پرواز و روزی 10 پرواز داریم و ساعت 11 صبح راهی تهران می شود تا کارکنان استفاده کنید.

ابراهیمیک ادامه داد: در نهایت شرکت هواپیمایی و وزیر راه باید پاسخگو باشند چرا که سرمایه گذاران قصد ندارند از راه زمینی به استان بیایند، خوب است. سرمایه گذاران می خواهند از پایه بیایند، یکی از راه های جذب سرمایه گذار این است که از استاندار، وزیر راه و شرکت هواپیمایی بخواهیم بحث پروازهای هوایی در استان را ساماندهی کنند. و افزایش تعداد پروازها که در این صورت مشتری و مسافر جذب می شوند.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمبود مسافر بهانه است اما به نظر من تنظیم نشدن زمان پرواز دلیل اصلی عدم استقبال است.

وی گفت: یکی از خواسته های سفر ما به رئیس جمهور همین موضوع بود و به همین منوال ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/