اخبار حوادث

توصیه سردار اشتری به زائران اربعین حسینی/تمهیدات ویژه برای سرعت بخشی درصدور گذرنامه

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به افرادی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی را دارند توصیه کرد برای دریافت کارت +10 اربعین حسینی به دفاتر نیروی انتظامی مراجعه کنند.

به گزارش خبر فوری، سردار حسین اشتری در حاشیه یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان خمینی شهر در جمع خبرنگاران گفت: بحمدالله تمامی مرزهای کشور به ویژه مرزهای ایران و عراق از امنیت کامل و کامل برخوردار است و تردد زائران اربعین حسینی نیز انجام می شود. در پایانه های مرزی به خوبی پیش می رود.”

وی با بیان اینکه امسال تعداد پاسگاه ها در پایانه های مرزی ایران و عراق افزایش یافته است، تصریح کرد: همکارانم نیز برای تامین امنیت زائران در پایانه ها مستقر شدند و آنها نیز آماده خدمت رسانی به این عزیزان هستند. در تمامی مسیرهای زیارتی داخل کشور

فرمانده کل انتظامی کشور تراکم حضور مردم در روز های اخیر در کلانتری +10 را مورد تاکید قرار داد و گفت: برای تسریع در رسیدگی به درخواست صدور و تمدید گذرنامه تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است. در همین راستا همکاران من خارج از ساعات اداری نیز حضور دارند و شب ها نیز حضور دارند و دفاتر گذرنامه +10 بیشتر از کلانتری ها هستند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، اشتری گفت: به مردم اطمینان می دهم مشکلی در این زمینه وجود ندارد و انشاالله با اقدامات خوب انجام شده تا یکی دو روز آینده شاهد آن خواهیم بود. کاهش تراکم جمعیت در کلانتری ها +10 بود.

رئیس پلیس جمهوری اسلامی ایران توصیه ویژه ای به زائران اربعین حسینی کرد و گفت: از کسانی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین را دارند درخواست دارم با توجه به اینکه مراحل صدور و تحویل گذرنامه زمان بر است. ارسال +10 به کلانتری درخواست کارت موقت ویژه اربعین با اعتبار یک ماه و دریافت آن در اسرع وقت و شرکت در این سفر معنوی.

انتهای پیام