اخبار فرهنگی

برپایی کارگاه‌های آموزشی جشنواره بین‌المللی پانتومیم زنجان

خبر فوری/زنجان جزئیات کارگاه‌های آموزشی دومین جشنواره بین‌المللی پانتومیم زنجان که با حضور رئیس سازمان جهانی مایم و مدرسانی از ایران و ژاپن برگزار می‌شود، اعلام شد.

به گزارش خبر فوری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، کارگاه‌های آموزشی دومین جشنواره بین‌المللی پانتومیم زنجان با حضور رئیس سازمان جهانی مایم از صربستان و استادانی از ایران و ژاپن برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، کارگاه آموزشی «موسیقی و پانتومیم»، با حضور ساسان قجر و کیارش میرمحمدرضایی، دوشنبه ۱۷ آنلاین ساعت ۱۷ در سالن ماندگار برگزار خواهد شد.

«بدن بازیگر» با تدریس رضا کشاورز، دیگر کارگاه آموزشی روز نخست است که دوشنبه ۱۷ آنلاین ساعت ۱۸:۴۵ در سالن ماندگار برپا می‌شود.

کارگاه آموزشی پانتومیم با حضور مارکو استوجانوویچ، رئیس سازمان جهانی مایم، سومین کارگاه آموزشی دومین جشنواره بین‌المللی پانتومیم زنجان است که روز سه‌شنبه ساعت ۱۹ در  سالن یادگار برگزار می‌شود.

چهارمین کارگاه آموزشی پانتومیم با حضور مدرسانی از کشور ژاپن در روز چهارشنبه ۱۹ آنلاین ساعت ۲۰ در سالن یادگار میزبان علاقه‌مندان به این هنر خواهد بود.

دومین جشنواره بین‌المللی پانتومیم زنجان با مشارکت اداره‌کل هنرهای نمایشی، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، انجمن هنرهای نمایشی ایران، خانه پانتومیم زنجان و ارگان‌های استانی به دبیری ساسان قجر از ۱۷ تا ۲۰ آنلاین ۱۴۰۲ در زنجان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

بخش فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.