اخبار ورزشی

واکنش جالب مسی به پرتاب آب دهان مهاجم پاراگوئه!

لیونل مسی پس از اتفاق عجیب در آخرین بازی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، از به شهرت رساندن مهاجم پاراگوئه امتناع کرد.

به گزارش خبر فوری، لیونل مسی تمایلی ندارد آنتونیو سانابریا را در مورد اتفاقی که در جریان پیروزی آرژانتین مقابل پاراگوئه رخ داد، به شهرت برساند.

مسی، برنده ۷ توپ طلا، در ترکیب اصلی آرژانتین برای این بازی حضور نداشت و از دقیقه ۵۳ وارد ترکیب شد.

مسی در این بازی سوژه یک اتفاق باورنکردنی بود که طی آن سانابریا، مهاجم پاراگوئه، به سمت او آب دهان پرتاب کرد. با این وجود کاپیتان آرژانتین تمایلی ندارد در مورد این بازیکن صحبت کند.

واکنش جالب مسی به پرتاب آب دهان مهاجم پاراگوئه!

مسی پس از بازی به TyC Sports درباره ماجرای پرتاب آب دهان بازیکن حریف به سمت خودش گفت: هم‌تیمی‌هایم در رختکن این موضوع را به من گفتند. بهتر است این موضوع را به حال خود رها کنیم. نمی‌دانم این مرد کیست و نمی‌خواهم به او اهمیت بدهم، زیرا اگر این موضوع را بفهمد، همه جا در مورد آن صحبت می‌کند تا شناخته شود.

مسی در عوض در مورد خودش صحبت کرد و گفت چه اندازه از پایان مصدومیتش خوشحال است: خوشحالم که دوباره بازی می‌کنم و بیشتر در زمین حضور دارم. حضور به عنوان بازیکن تعویضی دشوار است و این بازی هم خیلی پیچیده بود. مهم این است که بردیم و در برخی مواقع، مخصوصا نیمه اول، خیلی خوب بازی کردیم.

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.