اخبار فرهنگی

اعلام جزئیات تازه‌ترین کنسرت‌های مجید رضوی در تهران

مجید رضوی (خواننده موسیقی پاپ) پس از برگزاری کنسرت‌های دوبی فصل تازه اجراهای خود را در تهران آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبر فوری، فصل جدید اجراهای زنده مجید رضوی (خواننده جوان موسیقی پاپ) از روز بیست وهشتم آنلاین ماه به میزبانی «سالن میلاد نمایشگاه» و «برج میلاد تهران» پیش روی طرفداران قرار خواهد گرفت.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته مجید رضوی روزهای جمعه  بیست وهشتم و شنبه بیست ونهم مهرماه طی چهارسانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه می‌رود.

این‌ خواننده پس از تمدید کنسرت‌های پایتخت خود برای سومین بار، روز هفتم آبان ماه نیز در دو سانس کنسرت‌های پایتخت خود را به تهیه‌کنندگی موسسه «اکسیرنوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده در برج میلاد تهران برگزار خواهد کرد.

مجید رضوی از جمله هنرمندانی است که طی دو سال گذشته خود را به‌ عنوان یکی پرطرفدارترین خواننده‌های پاپ در میان مخاطبان جوان معرفی کرده و جزو خوانندگان دارای رکورد تعداد برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای مختلف کشور بوده که از آن جمله می‌توان به برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای آمل، همدان، خرم آباد، قزوین، ارومیه، تبریز، اردبیل، کرج، ارومیه، ساری، بابلسر، لاهیجان، قشم، کیش، رامسر اشاره کرد.

این خواننده موسیقی پاپ در فصل اول اجراهای خود، علاوه بر برگزاری چندین کنسرت در تهران و شهرهای دیگر، کنسرت‌هایی را در ترکیه (استانبول)، امارات (دوبی) وعراق (اربیل و سلیمانیه) اجرا کرد. این در حالی است که برنامه‌ریزی هایی هم برای برگزاری کنسرت‌های رضوی  کشورهای مختلف اروپایی، کانادا و استرالیا صورت گرفته که جزییات آن به زودی اعلام می‌شود.

مرحله فروش بلیت مجموعه کنسرت‌های مجید رضوی از هم اکنون آغاز شده است.

انتهای پیام

بخش فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.