اخبار عمومی

اسرائیل درکی از آن لبخند سنوار ندارد

لبخند سنوار بر روی خرابه‌های خانه‌اش از روی عدم تعلقش به خانه است، عدم تعلق‌اش به آنچه احتمالا بارها و بارها جابجا شده، آن لبخند فردای سیف القدس همان لبخند لحظه تبادل با شالیت در سال ۲۰۱۱ است، با آنکه به ۵ حبس ابد محکوم بود، اما بارها به بازجویی هایش گفته بود من روزی آزاد میشم و شما را اسیر می‌گیرم!

به گزارش خبر فوری، محسن فائضی، فعال رسانه در کانال تلگرام خود با انتشار تصاویری از خانه سنوار نوشت:

هفته پیش بود که صهیونیست‌ها گفتن ما رسیدیم به خونه سنوار، توی خان یونس! یک سرباز کفش سنوار رو گرفته بود که ما بهش رسیدیم و حسابی تو خود اسرائیل هم سوژه شد. اما یک حاشیه مهم‌تر داشت و اونم عکس فرمانده گردان ۱۲ گولانی روی مبل منزل سنوار بود.

عکسی که می‌خواست ادای یکی از تصاویر مشهور سنوار در فضای عبری رو در بیاره. عکسی که سنوار روی خرابه‌های خانه‌اش در سیف القدس (۲۰۲۱) با خنده همیشگی‌اش نشسته بود.

این همانه‌سازی از سوی فرمانده اسرائیلی چقدر قشنگ نشون می‌ده که درکی از آن لبخند سنوار ندارند.

آن لبخند سنوار بر روی خرابه‌های خانه‌اش از روی عدم تعلقش به خانه است، عدم تعلق‌اش به آنچه احتمالا بارها و بارها جابجا شده، آن لبخند فردای سیف القدس همان لبخند لحظه تبادل با شالیت در سال ۲۰۱۱ است، با آنکه به ۵ حبس ابد محکوم بود، اما بارها به بازجویی هایش گفته بود من روزی آزاد میشم و شما را اسیر می‌گیرم!

درست همان ایمانی که دو روز پیش افرایم هالوی رئیس سابق موساد بهش اشاره کرد و گفت سنوار هنوز اراده‌اش رو از دست نداده و پیروزی بر او سخته.

پ.ن: ارتش صهیونیستی دیروز از هلاکت سرگرد «سیفی شعیوف» فرمانده گردان ۱۲ تیپ گولانی خبر داد!!

اسرائیل درکی از آن لبخند سنوار ندارد

اسرائیل درکی از آن لبخند سنوار ندارد

اسرائیل درکی از آن لبخند سنوار ندارد

انتهای پیام