اخبار ورزشی

آذرپیرا نسخه کشتی‌گیر آمریکایی را پیچید+ ویدیو

دارنده دو مدال طلای جهان با شکست قاطع حریف آمریکایی‌اش به مرحله یک‌چهارم نهایی تورنمنت رنکینگ زاگرب راه یافت.

به گزارش خبر فوری، در ادامه رقابت‌های وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد تورنمنت رنکینگ زاگرب کرواسی، امیرعلی آذرپیرا، کشتی‌گیر تهرانی و دارنده دو مدال طلای امیدهای جهان،‌ در دور نخست مقابل رادوسلاو باران از لهستان با نتیجه پنج بر صفر به برتری رسید.

او در دور دوم به مصاف مایکل ماچیاولو از آمریکا رفت و در زمان یک دقیقه و ۴۵ ثانیه با امتیاز عالی ۱۰ بر صفر به برتری رسید. کشتی‌گیر آمریکایی در ابتدای مبارزه در حرکتی غیر ورزشی با سر به صورت آذرپیرا زد اما آذرپیرا در ادامه فرصت عرض اندام را از حریف آمریکایی گرفت و او را از پیش رو برداشت.

قاسمپور، دیگر نماینده ایران، در این وزن نیز پس از ماه‌ها دوری از میادین، پس از یک دور استراحت، مقابل حریف چینی شش بر دو به برتری رسید و راهی دور یک‌چهارم نهایی شد.

قاسمپور و آذرپیرا در صورت غلبه بر همه حریفان در فینال با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.