اخبار فرهنگی

نیمه شعبان در قم و اطراف مسجد جمکران موکب برپا می‌شود

خبر فوری/قم معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از برگزاری مراسم تجلیل از فعالان مواکب مردمی نیمه شعبان سال گذشته در این مکان مقدس خبر داد و گفت: در ایام نیمه شعبان مواکب متعددی در قم و اطراف مسجد مقدس جمکران با هدف ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به زائران نیمه شعبان برپا می شود.

حجت الاسلام مهدی حسین آبادی با اشاره به اینکه در ایام نیمه شعبان مواکب متعددی در شهر مقدس قم، بلوار پیامبر اعظم(ص) و اطراف مسجد مقدس جمکران با هدف ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی به زائران نیمه شعبان برپا می شود، اظهار کرد: سال گذشته حدود ۳۵۰ مجموعه مردمی در قالب بیش از یک هزار و ۶۰۰ غرفه در حوزه های مختلف خدمات را به زائران ارائه دادند.

به گزارش خبر فوری و به نقل از روابط عمومی مسجد جمکران، وی ادامه داد: مسئولان برخی از این مواکب روز جمعه ۲۹ دی ماه به منظور هم افزایی در مسجد مقدس جمکران گردهم جمع می شوند. بعد از ظهر جمعه هم همایشی با هدف تجلیل از موکب داران با حضور جمعی از مسئولان استانی و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در شبستان کربلای این مکان مقدس برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران در پایان خاطرن کرد: مسئولیت مواکب و مجموعه های مردمی خدمات رسان در ایام نیمه شعبان بر عهده ستاد مردمی اجتماعات مهدوی است و این همایش نیز با همکاری این ستاد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

بخش فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.