اخبار حوادث

این سارقان را شناسایی کنید/ عکس

آفتاب‌‌نیوز :

یک باند حرفه‌ای سارقان مامورنما بازداشت شدند و با دستور مقام قضائی، تصاویر بدون پوشش این متهمان برای شناسایی توسط مال‌باختگان منتشر می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی البرز امروز (شنبه، ۱۴ بهمن ماه) اظهار کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت از مردم توسط چند سارق تحت پوشش مامور، بازداشت آنها به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این سارقان را شناسایی کنید/ عکس

سرهنگ حکمت‌الله شجاعی، با اشاره به شیوه سرقت این متهمان که با عنوان مامور انتظامی، تلفن همراه و کارت بانکی مردم را می‌گرفتند و فرار می‌کردند، ادامه داد: سارقان خود را به‌عنوان نیروی پلیس با خودروی شخصی معرفی و اقدام به سرقت می‌کردند. مردم باید در مواجهه با افرادی که با لباس و خودروی شخصی، خود را مأمور معرفی می‌کنند، کارت شناسایی معتبر و حکم ماموریت درخواست کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش و به‌کارگیری اقدامات اطلاعاتی – پلیسی موفق به بازداشت دو سارق شدند، اظهار کرد: افراد دستگیرشده از متهمان سابقه‌دار و حرفه‌ای هستند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهمان به چند فقره سرقت با شیوه‌های جعل عنوان مامور، خطاب به مردم گفت: در صورت مواجهه با افراد مشکوک با ۱۱۰ تماس بگیرید تا بلافاصله نزدیکترین گشت انتظامی به محل اعزام شود.

او افزود: با دستور بازپرسی شعبه ۱۱ دادگاه عمومی و انقلاب ناحیه ۳ شهید بهشتی کرج، تصاویر بدون پوشش این متهمان منتشر می‌شود تا اگر مردم با این شیوه یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته‌اند، برای طرح شکایت و پیگیری پرونده به پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج، میدان طالقانی، بلوار تعاون، ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

کارگروه خبری مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی انتقال احساسات و امواج رویدادها به خوانندگان هستم. از طریق زبان زنده و روان، مخاطبان را در قلب رویدادها قرار می‌دهم.