اخبار عمومی

انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از کشور کوتاه کرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح دوشنبه در جمع مردم جم اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما با سایر انقلاب‌هایی که در تاریخ رخ داده است به استثنا بعثت رسول خدا (ص) و نهضت عاشورا تفاوت‌های زیادی دارد.

وی با بیان اینکه سایر انقلاب‌های جهان چون انقلاب کبیر فرانسه نتوانستند ببار بنشینند و بعد از مدتی از تاب و تب افتادند، گفت: اگر مردم در کنار امام راحل قرار نمی‌گرفتند و در صحنه حضور پیدا نمی‌کردند و فریاد اسلام خواهی بلند نمی‌شد؛ امام پیروزمندانه از پاریس به کشور بر نمی‌گشت.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی عزت و استقلال را به ارمغان آورد، گفت: امروز دشمن به دنبال این است برای جوان ما که دوران طاغوت را ندیده است چهره آن را زیبا جلوه دهد.

انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از کشور کوتاه کرد

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه خارج شدن از صحنه مشکلی را حل نمی‌کند، عنوان کرد: رمز و راز این همه دشمنی‌ها با ملت و نظام این است که خودمان تصمیم گیر هستیم.

وی تصریح کرد: از روزی که این انقلاب پیروز شد اگر می‌گفتیم سهم شماها محفوظ است با ما مشکلی نداشتند اما انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از این کشور کوتاه کرد.

حسینی بوشهری ادامه داد: یکی از مطالبات مهم امروز ما مسئله فرهنگی است و برای ما که ادعای دین داری می‌کنیم زیبنده نیست اجازه بدهیم دشمن فضای فرهنگی جامعه را در دست بگیرد.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: دشمن کالا و دارو را بر ما تحریم می‌کند و در رسانه‌ها می‌گوید در داروخانه‌ها دارو نیست؛ اما از طرفی دست به تحریک برای ایجاد فضای نارضایتی در جامعه می‌زند.

انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از کشور کوتاه کرد

وی با بیان اینکه ارزش استقلال ما بالا است، تصریح کرد: امروز مستقل‌ترین کشور جهان، ایران اسلامی است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: ملت ایران باید اقتدار خود را نشان دهد، ملت ما در یکی از طولانی‌ترین جنگ‌های دنیا (جنگ تحمیلی) اقتدار خود را نشان دادیم و اجازه ندادیم یک وجب خاک در اختیار دشمن بعثی قرار بگیرد.

حسینی بوشهری ادامه داد: امروز باید برخی از کشورهای دنیا را با زبان و اقدام مقتدرانه سر جای خود نشاند و اگر منفعل باشیم آنها طمع می‌کنند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: زبان اقتدار همین ۲۲ بهمن بود که به دنیا مخابره شد و این ملت نشان دادند بعد از ۴۵ سال با نظام پیوستگی دارند.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: پیامبر ما با اقتدار زندگی کرد و با خدا معامله کردن در کنار دین خدا ماندن و ایستادن در برابر دشمن تحمل می‌خواهد.