اخبار ورزشی

دعوت رئیس هیات رزمی شهرستان اراک برای حضور ورزشکاران در انتخابات

به گزارش خبر فوری از مرکزی ، رضابراتی رئیس هیات انجمن های ورزش های رزمی شهرستان اراک با انتشار پیامی مردم و قشر عظیم جامعه ورزش های رزمی را برای شرکت پرشور در انتخابات یازده اسفند دعوت کرد.

متن پیام رئیس هیات انجمن های ورزشهای رزمی شهرستان اراک بدین شرح می باشد:

به نام خداوند قادر و توانا 

یازدهم اسفندماه روز تجلی همدلی، همزبانی و میثاق با شهدا ،  انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

روز حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه ای دیگر برای ثبت در تاریخ ایران اسلامی است.

ما جامعه ورزشی در انتخابات پیش رو همانند ادوار گذشته با حضور حداکثری  پشتوانه نظام ، انقلاب و ارزش های دفاع مقدس هستیم و با مشارکت بالا در انتخابات قدرت نمایی شایانی در عرصه های بین الملی خواهیم داشت .

جامعه ورزشی به خصوص ورزش های رزمی از مربیان ، قهرمانان ،مدیران باشگاه های رزمی گرفته تا تک تک ورزشکاران در این برهه حساس و سرنوشت ساز، در کنار سایر اقشار دلسوز  و زحمت کشیده کشور عزیزمان ایران در جهت اعتلای مردم سالاری دینی اهتمام ورزیده و ضمن ترغیب مردم به حضور پر رنگ و اثر گذار در انتخابات بار دیگر  انسجام ملی را به نمایش بگذارند. 

امید است منتخبین مردم به مقوله ورزش و حمایت از قوانین حمایتی در این خصوص ، توجه ویژه ای داشته و همراه و همکار خدمتگزاران ورزش باشند.

 

رضا براتی

خادم ورزش های رزمی شهرستان اراک 

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.