اخبار فرهنگی

«فسیل» در اکران آنلاین چقدر فروخته است؟

پخش‌کنندگان فیلم «فسیل» در اکران آنلاین اعلام کردند که این فیلم به فروش ۲۰ میلیارد تومانی رسیده است.

به گزارش خبر فوری، فیلم سینمایی «فسیل» که عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال سینمای ایران را به خود اختصاص داده، از دهم اسفندماه به صورت اختصاصی در سینمای آنلاین «فیلیمو» اکران شده و طبق خبر رسیده از روابط عمومی این پلتفرم، در کمتر از دو هفته از اکران آنلاین، به فروش ۲۰ میلیارد تومانی دست یافته است.

این آمار فروش در حالی اعلام شده که در این پلفترم‌های اینترنتی بر خلاف اکران سینمایی، سامانه شفافی برای دسترسی به هیچ آماری از جمله فروش و تعداد کاربران وجود ندارد و اطلاعات فقط از طریق دست‌اندکاران این سکوها منتشر می‌شود.

با این حال آمار ۲۰ میلیارد فروش «فسیل» در اکران آنلاین، با بلیت ۸۰ هزار تومانی نشان می‌دهد که تقریبا ۲۵۰ هزار کاربر برای تماشای این فیلم بلیت خریداری کرده‌اند.
 
«فسیل» به کارگردانی کریم امینی در اکران سینماها نیز با جذب بیش از ۷ میلیون و ۴۸۰ هزار مخاطب، پربیننده‌ترین فیلم سینما در سال ۱۴۰۲ است و در میان تمام فیلم‌های سینمای ایران نیز صاحب رکورد شد.   

«فسیل» داستان سه دوست در پیش از انقلاب را روایت می‌کند که عضو یک گروه موسیقی‌ هستند و برای کسب شهرت تلاش می‌کنند، آن‌ها در این مسیر درگیر ماجراهای عجیبی می‌شوند که تا سال‌های پس از انقلاب و دهه هشتاد ادامه پیدا می‌کند.

بهرام افشاری، هادی کاظمی، ایمان صفا، الناز حبیبی، الهه حصاری، بابک کریمی، سیدجواد هاشمی و غلامرضا نیکخواه بازیگران این کمدی هستند.

انتهای پیام

بخش فرهنگ و هنر

با کلماتم، ابتکار هنری را به وجود می‌آورم و جذابیت زندگی را در آن تقدیم می‌کنم.