اخبار حوادث

جمع‌آوری بیش از ۲۶۰۰ معتاد متجاهر در غرب تهران/ بازداشت ۱۸۳۹ موادفروش

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از کشف ۴۲۶ کیلوگرم انواع موادمخدر در شهرستان‌های این محدوده خبر داد.

به گزارش خبر فوری، سرهنگ حسین زلفخانی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در اجرای طرح‌های آرامش در شهر و جمع‌آوری معتادان متجاهر طبق هماهنگی با مقام قضائی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در  غرب استان تهران اقدام کردند و در جریان اجرای این طرح پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به محل های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب را که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند جمع‌آوری کردند.

وی با بیان اینکه این طرح به مدت یک ماه و در طول فروردین ماه اجرا شد، گفت: در این مدت ۲۶۰۵ معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان های غرب استان تهران جمع آوری شده و برای بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال داده شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه در اجرای طرح های آرامش در شهر، ۳۵ قاچاقچی موادمخدر نیز دستگیر شدند، گفت: در اجرای این طرح، ۱۸۳۹ خرده فروش نیز دستگیر شده و ۴۲۶ کیلو ۹۳۳ گرم انواع موادمخدر صنعتی و سنتی نیز کشف و ضبط شد.

زلفخانی از تشکیل پرونده برای دستگیرشدگان خبر داد و گفت:‌ این افراد با پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. اجرای طرح برخورد با موادمخدر نیز همچنان ادامه دارد. 

انتهای پیام

کارگروه خبری مقالات حوادث

نویسنده حوادث با توانایی انتقال احساسات و امواج رویدادها به خوانندگان هستم. از طریق زبان زنده و روان، مخاطبان را در قلب رویدادها قرار می‌دهم.