اخبار ورزشی

امیدوارم تدبیری شود که نه پرسپولیس ضربه بخورد نه تیم امید

پولادگر: امیدوارم تدبیری شود که نه پرسپولیس ضربه بخورد نه تیم امید

معاون وزیر ورزش گفت: امیدواریم ووشو فردا مدال های زرینی کسب کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبر فوری، سید محمد پولادگر در حاشیه بازی های آسیایی در پاسخ به پرسش خبرنگار آنلاین که در رابطه عملکرد کاروان اعزامی به این‌بازی ها تا پایان روز چهارم مطرح شد، گفت: بچه ها تمام تلاش خود را می کنند، البته ما منتظر مدال های زرین مان هستیم تا رتبه کشورمان را در جدول بالا بیاورد. 

وی ادامه داد: خدا رو شکر والیبال کاری کرد کارستان؛ بردن چین در کشورشان اتفاق مهمی بود که ملی پوشان انجام دادند و خدا رو شکر دل ملت را شاد کردند. 

معاون وزیر ورزش با بیان اینکه رشته های پرمدال در راه هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم ووشو فردا مدال های زرینی کسب کنند. تکواندو ورزشکاران بزرگی دارد و امیدوارم بدرخشند و کمکی برای کاروان باشند. 

پولادگر در پاسخ به پرسش دیگر  در رابطه با تیم فوتبال امید ‌و چالش این تیم با پرسپولیس مطرح شد نیز گفت: الان رئیس فدراسیون فوتبال اینجاست و با کادر فنی جلسه دارد، امیدوارم تدبیر کنند تا هم تیم امید با قدرت به دیدارهای خود در بازی های آسیایی ادامه دهد و پرسپولیس هم ضربه نبیند.

معاون وزارت ورزش در مورد اینکه آیا عملکرد رشته ها در هانگژو بعد از اتمام بازی ها ارزیابی می‌شود، گفت: حتما بعد از بازی ها فرصتی برای ارزیابی تک تک رشته ها خواهیم داشت، الان زمان خیلی مناسبی برای این صحبت در این مورد خاص نیست. همان‌طور که گفتم منتظر رشته هایی هستیم که مدال‌های زرین کسب کنند. قطعا ارزیابی ها ملاکی برای تصمیم گیری ها است. در تحلیل ها دستمایه تصمیمات خواهند بود.

 انتهای پیام/ 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.