اخبار ورزشی

پرسپولیس مقابل هوادار یک برد با ارزش کسب کرد

بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است که این تیم قبل از داربی یک برد با ارزش کسب کرد.

ابراهیم اسدی، بازیکن پیشین پرسپولیس در گفت‌وگو با خبر فوری درباره برد این تیم مقابل هوادار در لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس مقابل هوادار به یک برد مناسب دست یافت تا بتواند پس از مدت‌ها یک برد مهم و با ارزش را کسب کند. این برد قبل از داربی خیلی می‌تواند به پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی کمک کند.

او ادامه داد: پرسپولیس در نیمه اول اشتیاق زیادی به گلزنی داشت و همین باعث شد که بتواند به گلزنی برسد اما در نیمه دوم تیم هوادار بهتر کار کرد. به نظرم این تیم در نیمه دوم از لحاظ بدنی کم آورد و همین باعث شده  که تیم‌های مقابل پرسپولیس بهتر بازی کنند و کادر فنی باید راه حلی برای این موضوع پیدا کند.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس در این بازی افزود: مهاجمان پرسپولیس کمی استرس دارند و همین باعث شده نتوانند در امر گلزنی موفق عمل کنند. اگر آنها به گل برسند مطمئنا در بازی‌های بعدی بهتر کار خواهند کرد. البته باید بگویم پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد که تجربه بالایی دارند و می‌توانند در آینده به تیم بیشتر کمک کنند.

اسدی درباره پیش‌بینی‌اش از داربی پیش رو بیان کرد: داربی یک بازی با شرایط خاص است و هر تیمی بتواند از لحاظ روحی و روانی بهتر کار کند می تواند در این بازی موفق باشد. در حال حاضر شرایط استقلال بهتر است اما تنها بازی‌ای که کاری به جدول ندارد داربی است و پیش‌بینی‌ام این است که بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.

او درباره اینکه هواداران پس از باخت به الدحیل بسیار ناراحت بودند تصریح کرد: باید همیشه حق را به هواداران داد. امیدوارم که هواداران بتوانند به تیم انرژی بدهند. آنها می‌دانند که پرسپولیس در این ۷ سال، ۶ قهرمانی آورده است. مطمئن باشند شرایط پرسپولیس با برد در داربی به شرایط ایده‌آل بازخواهد گشت.

اسدی درباره مطرح شدن نام برانکو برای بازگشت به پرسپولیس در این چند روز اخیر توضیح داد: برانکو مربی بزرگی است و خاطرات خوبی را برای هواداران و باشگاه رقم زده اما این مربی تیم دارد اما این را هم بگویم گل‌محمدی هم مربی بزرگی است و افتخارات خوبی کسب کرده است.

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.