اخبار ورزشی

ابهام در حضور لژیونرهای فوتسال ایران در جام ملت های آسیا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا که بهمن ماه امسال در تایلند برگزار خواهد شد و ایران با تیم‌های کویت، بحرین و افغانستان همگروه است. فدراسیون فوتبال شامگاه جمعه ۲۴ آذر لیست بازیکنان تیم ملی برای دیدارهای دوستانه با تیم ملی روسیه را اعلام کرد که در آن خبری از بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ اسپانیا نبود.

تیم ملی قرار است در تاریخ‌های ۲۷ و ۲۸ آذر و در شهرستان لار استان فارس به مصاف روسیه برود اما نبود لژیونرهای ایران باعث شده تا اهالی فوتسال نسبت به جام ملت‌های آسیا نگرانی‌هایی داشته باشند.

به دلیل فشردگی مسابقات تیم فوتسال پالما مایورکا در لیگ اسپانیا، مسؤولان این باشگاه هنوز اجازه حضور مسلم اولادقباد، حسین طیبی و سالار آقاپور را برای همراهی تیم ملی ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا نداده‌اند و هنوز رایزنی‌های فدراسیون فوتبال با مدیران این باشگاه مثمر ثمر نبوده و آنها راضی به از دست دادن بازیکنان ایرانی خود در فاصله زمانی (۱۱ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۲) که جام ملت‌های آسیا برگزار می‌شود نیستند.

از طرفی سعید احمدعباسی هم که در تیم وینیا آلبالی والدپنیاس اسپانیا بازی می‌کند با چنین مشکلی مواجه است و مدیران این باشگاه هم به بازیکن ایرانی خود تاکنون اجازه حضور در تیم ملی ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا را نداده‌اند.

نبود لژیونرهای فوتسال کشورمان در اردوهای اخیر تیم ملی، نگرانی وحید شمسایی سرمربی تیم ملی را برای جام ملت‌های آسیا در پی داشته و او از مدیران فدراسیون فوتبال درخواست کرده تا هرچه سریع‌تر مقدمات حضور این بازیکنان در تیم ملی را فراهم کنند.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.