اخبار ورزشی

آخرین وضعیت کاپیتان لوتون پس از ایست قلبی

باشگاه لوتون تاون تایید کرد که تام لاکی‌یر در بیمارستان بستری است و همچنان تحت آزمایشات پس از ایست قلبی قرار گرفته است. کاپیتان لوتون تاون در بازی شب گذشته هفته هفدهم لیگ برتر مقابل بورنموث در ورزشگاه ویتالیتی دچار ایست قلبی شد.

لاکی‌یر قبل از انتقال به بیمارستان در زمین و ورزشگاه تحت مداوا قرار گرفت و سپس باشگاه تایید کرد که وضعیت بازیکن 29 ساله پایدار است.

این بازی پس از انتقال بیمارستان به لاکی‌یر به تعویق افتاد و لیگ برتر هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد زمان شروع مجدد این بازی اعلام نکرده است.

لوتون‌تاون در بیانیه جدیدش نوشت:”در حالی که کاپیتان ما به دنبال ایست قلبی در بیمارستان بستری است، هنوز تحت آزمایشات قرار دارد و منتظر نتایج است تا مراحل بعدی درمان مشخص شود. ما نمی‌توانیم توضیحی در مورد وضعیت او ارائه دهیم و از همه رسانه‌ها درخواست می‌کنیم که منتظر باشند تا در زمان مناسب از طریق کانال‌های رسمی باشگاه مطلع شوند. همه ما بهترین‌ها را برای تام، تیلور شریک زندگی‌اش و کل خانواده لاکی‌یر می‌خواهیم و مودبانه درخواست می‌کنیم که حریم خصوصی او و آن‌ها در این ایام سخت رعایت شود.”

257 251

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.