برنامه استعدادیابی ستاره‌ساز در زواره اصفهان برگزار می‌شود

خبر فوری/اصفهان رئیس هیئت فوتبال بخش زواره گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مسابقات فوتسال با عنوان «ستاره ساز» ویژه دانش‌آموزان نوجوانان شهرستان اردستان در شهر زواره برگزار می‌شود.

محمد نوریان در گفت‌وگو با خبر فوری اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مسابقات فوتسال با عنوان «ستاره ساز» ویژه دانش‌آموزان نوجوانان کلاس‌های هفتم، هشتم و نهم شهرستان اردستان در شهر زواره برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی بین این گروه سنی و کشف و شناسایی استعدادهای ورزشی خواهد بود، افزود: با رایزنی‌های انجام شده نفرات برتر این مسابقات برای شرکت در فصل جدید «برنامه تلویزیونی ستاره ساز» و به تیم‌های فوتسال و فوتبال مطرح استان و کشور معرفی خواهند شد.

رئیس هیئت فوتبال بخش زواره با اشاره به اینکه این مسابقات برای اولین بار در سطح شهرستان اردستان و در دو بخش پسران و دختران خواهد بود، گفت: گزینش اولیه جهت انتخاب نفرات نهایی پنجم بهمن‌ماه در سالن ورزشی آزادی برگزار می‌شود و ۴۰ ورزشکار پسر و ۲۰ دختر انتخاب و به مرحله بعد راه پیدا خواهند کرد.

نوریان تصریح کرد: کمیته فنی این مسابقات از کل شهرستان و یکی از اعضای فدراسیون فوتبال خواهد بود و نفرات برتر انتخاب شده در تست اولیه، روزهای پنجشنبه و جمعه و طی شش هفته به مسابقه می‌پردازند و در پایان این مسابقات از نفرات برتر با هدایای نقدی تجلیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه بیش از ۴۵۰ میلیون ریال هدیه نفرات برتر این مسابقات خواهد بود، بیان کرد: این مسابقات با حضور چهره‌های ورزشی فوتبال و فوتسال کشور برگزار می‌شود تا ورزشکاران با انگیزه بیشتری رقابت داشته باشند.

رئیس هیئت فوتبال بخش زواره با اشاره به اینکه کل هزینه‌های این مسابقات برای ورزشکاران رایگان خواهد بود، گفت: در طول این مسابقات ورزشکاران شهرستان از بناهای تاریخی و جاذبه‌های طبیعی بخش زواره شامل کویر نوردی نیز استفاده می‌کنند.

انتهای پیام

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.