اخبار ورزشی

واکنش باشگاه پورتو به جدایی طارمی‌

آفتاب‌‌نیوز :

ویتور بایا نایب رئیس باشگاه پورتو در گفتگو با نشریه «اوژوگو» پرتغال درباره پایان قرارداد مهدی طارمی با این باشگاه در تابستان سال ۲۰۲۴ و تمدید نشدن این قرارداد اظهار داشت: مهدی یک بازیکن حرفه‌ای فوق‌العاده است؛ بازیکنی متعلق به تیم و بسیار باهوش که از کیفیت بالایی بهره می‌برد.

وی با گلایه از انتقاداتی که نسبت به مهاجم ایرانی پورتو مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: گاهی رسانه‌ها رفتار بدی با او دارند، اما طارمی همان DNA لازم را که در یک بازیکن می‌خواهیم، دارد. با این حال همانند شرایطی که برای اوریبه و هررا به وجود آمد، زمانی پیش می‌آید که متأسفانه نمی‌توانیم کاری کنیم.

نایب رئیس باشگاه پورتو با اشاره به نقش پُررنگ مسائل مالی در تمدید قرارداد طارمی گفت: اگر به ما بگویید که انتظارات شما در زمینه مالی با نظر ما متفاوت است، متوجه می‌شویم که شما چیز بیشتری در زندگی می‌خواهید و به سوی یافتن آن می‌روید. رافا سیلوا در بنفیکا همین شرایط را دارد. وقتی بازیکنی پیشنهاد‌هایی ۱۰ برابر مبلغی که شما می‌توانید پرداخت کنید، به بازیکنی ارائه می‌کند، ممکن نیست که این بازیکن را برای ماندن متقاعد کنید.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.