اخبار سلامت

بهره‌مندی ۴۸۷ نفر بیمار سمنانی از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال‌ احمر

خبر فوری/سمنان معاون هلال احمر استان سمنان از بهره‌مندی بیش از ۴۸۷ نفر بیمار نیازمند به خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی هلال‌ احمر در سمنان خبر داد.

رضا سعیدی امروز (۲۵ دی ماه) اظهار کرد: در ۹ ماه نخست امسال، ۴۸۷ نفر از بیماران این استان از خدمات بانک امانات تجهیزات پزشکی بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: اکنون ۱۰ بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر در استان فعالیت می‌کنند که با هدف کمک به بیماران نیازمند در تامین وسایل و تجهیزات پزشکی راه‌اندازی شده‌اند.

سعیدی بیان کرد: وسایل تجهیزات پزشکی در بانک امانات این استان نگهداری می‌شود، این تجهیزات در صورت لزوم به صورت امانی و رایگان در اختیار افراد متقاضی دارای شرایط قرار می‌گیرد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان سمنان از خیران و دستگاه‌های اجرایی در استان خواست تا با اهدای لوازم پزشکی مازاد خود به شعب، دفاتر نمایندگی و خانه‌های هلال سطح استان سمنان، در انجام این امر خداپسندانه و ارائه خدمات شایسته‌تر به بیماران نیازمند، همراه جمعیت هلال احمر باشند.
انتهای پیام

بخش علوم پزشکی

هدفم این است که با ارائه محتواهای علمی و امیدوارکننده، به شما کمک کنم تا از جدیدترین تحقیقات در زمینه سلامتی مطلع شوید و اقدامات مناسبی را برای بهبود و حفظ سلامتی خود بگیرید.