۱۹۰۰ مترمربع به فضای ورزشی مدارس شهرستان دیر اضافه شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، عبدالحسین جهانگیری پنجشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان دیر، اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال تحصیلی جاری تجهیزات خوبی در اختیار مدارس شهرستان قرار گرفت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر از خرید سه دستگاه خودرو خبر داد و افزود: ۵۰ دستگاه کولر، هزار میز و نیمکت دانش‌آموز و معلم، وایت برد، اسکنر و کامپیوتر از جمله تجهیزاتی که بین مدارس توزیع شده است.

وی با اعلام اینکه بیش از هزار و ۹۰۰ مترمربع به فضای ورزشی و تربیت بدنی مدارس اضافه شده است، بیان کرد: احداث ۲ زمین چمن مصنوعی در مدارس، تعمیر سقف و دیوار ۴ مدرسه، ساخت ۲ کلاس درس و یک نمازخانه و راه‌اندازی یک کلاس درس تربیت بدنی از دیگر اقدامات صورت گرفته در سال تحصیلی جاری است.

جهانگیری با اشاره به استقبال ۲ هزار دانش‌آموز شهرستان از پیکر مطهر شهید گمنام در ایام فاطمیه، گفت: هر هفته ۲ یادواره شهدای دانش‌آموز و فرهنگی در مدارس شهرستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طرح هر مدرسه یک ستاد انتخاباتی برای تشویق حضور رأی اولی‌ها به مشارکت در انتخابات در دستور کار قرار دارد تا از ظرفیت دانش‌آموزان برای دعوت مردم به حضور در انتخابات استفاده کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر در رابطه با برنامه‌های دهه فجر، عنوان کرد: برگزاری جشن دهه فجر، مسابقه تولید محتوا برای دانش‌آموزان و فرهنگیان و اولیا برخی از برنامه‌های آموزش و پرورش در دهه فجر است.

وی از برگزاری جشن تکلیف دانش‌آموزان شهرستان در مصلی شهدای محراب دیر خبر داد و افزود: برگزاری اعتکاف دانش‌آموزی به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.