اخبار عمومی

بیان دستاوردها و تبیین اقدامات از سوء‌استفاده دشمن جلوگیری می‌کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمدسبحان حسنی عصر یکشنبه در نشست جهاد تبیین با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند از عدم تبیین و نگفتن دستاوردهای انقلاب بر ذهن مردم تأثیر گذارد، گفت: ضرورت دارد با بیان دستاوردهای انقلاب و جهاد تبیین از سو استفاده دشمن جلوگیری کنیم.

وی افزود: دشمن تلاش دارد از عدم تبیین اقدامات و پیشرفت‌های حاصل شده در بخش‌های مختلف انقلاب سو استفاده کرده و از این خلأ به نفع خود و ناامید کردن مردم بهره گیرد.

حسنی با بیان اینکه ما به دنبال ارائه گزارش‌های غیرواقع نیستیم، بیان داشت: برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت و راهیان نور و برنامه‌های صدا و سیما و همچنین برنامه‌هایی که ارشاد، سپاه و دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها برای جهاد تبیین و افزایش مشارکت مردم در انتخابات دارند مناسب است و در این مقطع ضرورت دارد این برنامه‌ها به‌سرعت اجرایی شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به بحث مشارکت مردم در انتخابات افزود: همین بیان دستاوردها و تبیین اقدامات و فعالیت‌های نظام با توجه به اینکه مردم ما فهم عمیقی از انقلاب اسلامی دارند و اهمیتی که انتخابات در سرنوشت مردم داشته این تلاش‌ها می‌تواند در بین جوانان اثرگذار باشد و به افزایش شور و نشاط انتخاباتی کمک کند.

معاون استاندار ایلام تاکید کرد: افزایش حضور مردم در انتخابات باعث ناامیدی، یاس و سرخوردگی دشمنان که چشم طمع به کشور ما دارند خواهد شد.

حسنی ضمن قدردانی تخصیص اعتبارات فرهنگی، از دستگاه‌های اجرایی خواست در راستای افزایش مشارکت مردم و تبلیغات در انتخابات همکاری کنند.