رسانه های دامغانی از تبلیغات زودتر از موعد انتخابات بپرهیزند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی بندرآبادی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی با حضور اصحاب رسانه در دادگستری دامغان بیان کرد: یکی از اقداماتی که دستگاه قضائی شهرستان دامغان در آستانه انتخابات صورت داده ایجاد ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی است، تاکید کرد: در این ستاد تمام مسائل مرتبط با انتخابات از جمله رصد فضای رسانه‌ای و مجازی و همچنین دست اندرکاران برگزاری انتخابات صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این ستاد ایجاد شده تا از بروز تخلفات پیشگیری شود تا اصلاً مسئله‌ای پیش نیاید که نیاز به رسیدگی قضائی به آن باشد، افزود: اطلاع رسانی در خصوص تخلفات انتخاباتی مهمترین کار ستاد پیشگیری از تخلفات انتخابات در شهرستان دامغان است که در این زمینه رسانه‌ها نقش مؤثری دارند.

فرماندار دامغان با بیان اینکه رسانه‌ها نقش مهمی در تبیین مشارکت بالای مردم در انتخابات دارند اما نباید به زودی وارد عرصه تبلیغات انتخابات شوند، گفت: تبلیغ زود هنگام قبل از زمان مشخص شده از سوی ستاد انتخابات تخلف است.

بندرآبادی با بیان اینکه بستر سازی لازم برای تبلیغات مناسب نامزدهای انتخاباتی به خوبی در شهرستان دامغان ایجاد شده است، گفت: از همه رسانه‌ها و نامزدها و حامیان آنها می‌خواهیم تا با صبر، اجازه دهند که فرایندهای انتخاباتی به خوبی طی شود همچنین از رسانه‌ها می‌خواهیم از تبلیغات زود هنگام بپرهیزند.