اخبار عمومیکسب و کار خبر فوری

نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مشهد

یکی از بهترین ها بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد را می توان تعمیرگاه مجاز نامید. با توجه به اینکه ما روزانه از لباسشویی جهت رفع نیازهای خود استفاده می کنیم، از این رو، بروز هرگونه مشکل و خرابی برای این دستگاه ها می تواند سبب ایجاد اختلال در زندگی روزمره ما گردد. نگران نباشید تعمیر لباسشویی اسنوا در مشهد را این روزها می توان آنلاین هم درخواست داد.

بدین ترتیب، جهت رفع خرابی ماشین لباسشویی خود بایستی به سراغ نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد رفت که از کارشناسان و تعمیرکاران خبره و مجرب بهره می گیرد.. چرا که تعمیر ماشین لباسشویی باید به دست تکنسین های حرفه ای انجام گیرد.

مشهد تعمیر از جمله تعمیرگاه هایی که با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص، سالهاست که توانسته در این حوزه رضایت مشتریان خود را جلب نماید. در ادامه ویژگی های این تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی در مشهد را به صورت کامل شرح خواهیم داد. پس ما را تا پایان این مطلب همراهی نمایید. تعمیر لباسشویی دوو در مشهد توسط این شرکت با ارزان ترین قیمت انجام می شود.

آشنایی با مهمترین خصوصیات مرکز تعمیر ماشین لباسشویی مشهد تعمیر

در این مقاله می خواهیم به معرفی بعضی از برترین ویژگی های مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مشهد تعمیر که به فعالیت در زمینه تعمیر انواع لباسشویی و ارائه خدمات پس از فروش مشغول است، بپردازیم تا از این طریق با خیالی راحت تعمیر ماشین لباسشویی خود را به این مرکز محول کنید. برای تعمیر لباسشویی samsung در مشهد هم کافی است با شماره های مشهد تعمیر تماس بگیرید.

 

 • ماشین لباسشویی معیوب شما، در محل مورد نظرتان در مشهد تعمیر خواهد شد

با توجه به اینکه، مشهد تعمیر با اعزام تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده خود به محل مورد نظرتان، دستگاه شما را تعمیر می کند، از این رو، نگرانی در رابطه با جابجایی ماشین لباسشویی تا تعمیرگاه و همچنین آسیب دیدگی آن در این مسیر نداشته باشید. از دیگر مزیت های این موضوع می توان به نظارت مشتری بر تعمیر یا تعویض قطعات دستگاه و نحوه سرویس دهی، کاهش میزان هزینه ها و افزایش سرعت روند تعمیر اشاره نمود.

علاوه بر این موارد، تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد به جهت سپری نمودن آموزش های تخصصی و دارا بودن مدرک معتبر در این زمینه، قادر به ارائه تخصصی ترین خدمات تعمیرات با حداقل هزینه ممکن به شما مشتریان عزیز خواهند بود.

 • شما تعیین کننده زمان حضور تکنسین در محل و ارائه خدمات وی هستید

روند کار ما بدین صورت است که ابتدا شما اقدام به برقراری تماس با تعمیرگاه ما کرده و ایراد دستگاه خود را شرح می دهید، پس از آن، جهت تعمیر ماشین لباسشویی درخواست اعزام سرویس کار را ثبت می کنید. سپس کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و هماهنگی لازم را بر مبنای زمان تعیین شده از سوی شما به عمل می آورند و در نهایت نیز تعمیرکاران مجرب ما در محل مورد نظرتان حضور می یابند.

 • مشهد تعمیر برای سرویس ها و خدمات خود گارانتی ارائه می دهد

اگر که قبلاً ماشین لباسشویی شما دچار خرابی شده بود و جهت رفع مشکل آن با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مشهد تعمیر تماس برقرار کرده باشید و تکنسین های مجرب این مرکز نیز تعمیر دستگاه تان را انجام داده باشند، ولی مجدداً ماشین لباسشویی فریزر و یا ساید بای ساید شما با همان ایراد قبلی مواجه گردد، این تعمیرگاه بایستی به شکل رایگان بر حسب گارانتی دستگاه تان را تعمیر نماید.

میزان هزینه تعمیر در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد

معیار قیمت گذاری کلیه خدمات تعمیر و تعویض قطعات در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی مشهد تعمیر، بر مبنای نرخ تصویب شده اتحادیه تعمیرکاران بوده و حتی در برخی مواقع تخفیفات ویژه ای را نیز برای مشتریانش در نظر خواهد گرفت. در ادامه به معرفی مزایای مرکز تعمیر ماشین لباسشویی مشهد تعمیر اشاره خواهیم کرد:

 • این تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی از قطعات اورجینال و با کیفیت خریداری شده از شرکت سازنده استفاده می کند.
 • این تعمیرگاه مجاز بابت تعمیر ماشین لباسشویی شما و ارائه خدمات پس از فروش، اقدام به دریافت هزینه مناسبی می کند.
 • مشهد تعمیر به برآورد هزینه تعمیر ماشین لباسشویی پیش از ارائه خدمات و به منظور جلب رضایت مشتری خواهد کرد.
 • این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد، سالهاست که در حوزه تعمیر لوازم خانگی فعالیت دارد.
 • همچنین این مرکز توانسته است در زمینه ارائه خدمات، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.
 • از دیگر مزایای مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی مشهد تعمیر این است که به مشتری برای داشتن بهترین انتخاب و همچنین دستیابی به اطلاعات کامل در رابطه با ثبت درخواستش، مشاوره رایگان خواهد داد.

چگونه از تعمیرگاه ماشین لباسشویی مشهد تعمیر درخواست تعمیرکار نماییم؟

 • نخست با شماره تلفن های موجود در سایت تعمیرگاه مجاز مشهد تعمیر تماس بگیرید.
 • سپس با ثبت گزارش خرابی ماشین لباسشویی خود، کارشناسان این مرکز به ارائه مشاوره رایگان به شما خواهند پرداخت.
 • پس از آن، مشهد تعمیر تعمیرکاران مجرب و آموزش دیده خود را در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی به محل مورد نظر و در زمان تعیین شده از سوی شما اعزام می کنند.
 • سپس تکنسین تعمیر لباسشویی شما را با حضور در محل آغاز می کند.
 • در آخر نیز، شما می توانید هزینه تعمیر را پس از پایان کار و تعمیر کامل دستگاه پرداخت کنید.

ارائه بهترین خدمات با حداقل هزینه را می توان از مهمترین و اصلی ترین اهداف نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد دانست. همچنین کیفیت کار و مشتری مداری از دیگر فاکتورهایی است که این مرکز به کمک آن موفق به جلب رضایت مشتریان شده است.

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی در مشهد

رفع مشکل کار نکردن ماشین لباسشویی در مشهد

در بعضی مواقع، ماشین لباسشویی شما کار نمی کند که احتمالا با این مشکل مواجه شده اید. از علل مختلف کار نکردن ماشین لباسشویی می ‌توان به عدم ورود آب، خرابی قفل درب دستگاه، اختلال در موتور و مشکل در برد الکترونیکی اشاره نمود که در ابتدا ماشین لباسشویی باید توسط تکنسین فنی در مشهد بازدید گردد و مراحل لازم برای رفع آن صورت پذیرد.

تعمیر مربوط به تخلیه نکردن ماشین لباسشویی در مشهد

این مشکل هنگامی روی می دهد که در ماشین لباسشویی آب جمع شود و یا اینکه در زمان خارج نمودن لباس ها مقداری آب در آن باقی بماند که علت آن، خرابی پمپ دستگاه و یا گیر کردن چیزی در آن می باشد.

برطرف نمودن بوی بد دستگاه

گاهی اوقات لباس ها بعد از شستشو با ماشین لباسشویی، بوی نامطبوعی می دهند. حتی در مواقعی که درب آن را باز می کنیم، بوی بدی را حس می کنیم. باید بگوییم که این مشکل به آسانی با استفاده از جرم گیر مخصوص ماشین لباسشویی برطرف می گردد و نیازی به تعمیرات و تماس با تعمیرگاه های لوازم خانگی در مشهد ندارد.

تعمیر مشکل صدای غیر طبیعی دستگاه

حواستان باشد که اگر ماشین لباسشویی در حین کار دچار صدای غیر طبیعی گردید، حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد تماس حاصل نمایید. زیرا این ایراد باعث آسیب جدی به دستگاه می شود و علت آن، سرویس نکردن ماشین لباسشویی، شستشوی پرده و پتو و رعایت نشدن میزان کافی لباس در دستگاه می باشد. اگر تعمیرکار علت صدای غیر عادی دستگاه را ایراد مربوط به بلبرینگ دانست، باید سریعاً این قطعه تعویض گردد.

تعمیر قفل شدن درب ماشین لباسشویی در مشهد

اگر هنگام خارج کردن لباس از لباسشویی درب دستگاه قفل شد، این مشکل به علت ایراد در میکروسوئیچ، خرابی دستگیره و شکستن زبانه می باشد که باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل برد الکترونیکی دستگاه

باید بدانید که برد الکترونیکی به منزله مغز ماشین لباسشویی می باشد و در صورتی که حتی یک قطعه آن دچار مشکل شود، دستگاه دیگر کار نمی کند. برای تعمیرات برد الکترونیکی دستگاه، از تکنسین های نمایندگی ها در مشهد بهره می‌ گیرند که چند روز به طول می ‌انجامد.

سپس سرویس کار مجرب تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد، به نصب آن می پردازند. ناگفته نماند که یکی از مشکلات اصلی در ماشین لباسشویی، روشن نشدن آن می ‌باشد که مربوط به برد دستگاه است. شما می توانید جهت برطرف نمودن این ایراد با نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد مانند تعمیرگاه مجاز مشهد تعمیر تماس برقرار نمایید.

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد

یکی از مهمترین و پر مصرف ترین لوازم خانگی ماشین لباسشویی می باشد که دارای مدل های مختلفی بوده و هر کدام نیز از ویژگی های متفاوتی برخوردارند. درست است که ماشین های لباسشویی برندهای مختلف معمولا از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما ممکن است با گذشت مدت زمانی از کارکرد آنها با مشکلات یا معایبی مواجه گردند. در ادامه مقاله به بیان متداول ترین ایراداتی که احتمال دارد برای ماشین لباسشویی شما در مشهد رخ دهد، پرداخته می شود.

 • عدم روشن شدن دستگاه پس از چرخاندن ولوم مربوط به تایمر آن

ممکن است در مواقعی، علی رغم چرخش ولوم تایمر دستگاه، ماشین لباسشویی هیچگونه عکس العملی نداشته باشد. و شاید در مواردی نیز چراغ های روی صفحه نمایشگر روشن نگردد. عواملی همچون وجود مشکل در کابل رابط دستگاه، معیوب بودن کلید ماشین لباسشویی، عدم وجود جریان برق از ترمینال به کلید، اشکال در پریز برق، خرابی میکروسوئیچ و همچنین وجود قطعی در رابط های آن، خرابی دوشاخه دستگاه، معیوب بودن ترموستات و غیره می تواند سبب بروز این عیب گردد.

 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی

دلیل وقوع این مشکل می تواند مواردی همچون معیوب بودن میکروسوئیچ درب، اختلال در پمپ دستگاه، باز بودن درب، اشکال در برد الکترونیکی دستگاه، وارد آمدن صدمه به سیم کشی ماشین و یا سیم کشی رابط کلید تایمر، بسته بودن شیر ورودی آب، وجود پارگی در شیلنگ آب ورودی، مشکل در سیم کشی میکروسوئیچ و هیدروستات، معیوب بودن شیر برقی دستگاه، مسدود شدن شیلنگ آب ورودی و یا خوردگی یا خم شدن آن و غیره باشد. بهتر است این موراد توسط تعمیرکار مجرب لباسشویی از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در مشهد بررسی شود.

 • ایجاد سر و صدای زیاد و غیر طبیعی ماشین لباسشویی

در مواقعی ممکن است مسئله کوچکی همچون تراز نبودن ماشین لباسشویی سبب ایجاد سر و صدای بیش از حد آن گردد که با بررسی مکان قرارگیری دستگاه و تنها با استفاده از یک روش ساده قادر به رفع این مشکل هستید. ولی با این حال، وجود ایرادات فنی نیز در مواردی می تواند منجر به ایجاد سر و صدای آزاردهنده دستگاه گردد که در این صورت بایستی یک تعمیرکار مجرب در مشهد به بررسی دستگاه شما بپردازد.

مثلاً معیوب بودن بلبرینگ ها، عدم قرارگیری هیتر در محل اصلی خود، خرابی تسمه یا پولی، درآمدن لاستیک دور درب از جای اصلی خود ( به جهت کیفیت پایین لاستیک)، شکستگی سه نظام نگهدارنده ماشین، وجود عیب در بلبرینگ های موتور و غیره می تواند چنین مشکلی را ایجاد نماید.

 

شرکت مشهد تعمیر با نام تجاری ” مشهد تعمیر” با قدمت بیشتر از 15 سال در شهر مشهد جز اولین شرکت های حوزه تعمیرات لوازم خانگی بوده است.

آدرس سایت : mashhadtamir.com

شماره تماس های مشهد تعمیر :

09398087766

05137667535

ساعت پاسخگویی : 8 صبح تا ۲۱

آدرس مشهد تعمیر : مشهد، دستغیب 13 پلاک 77

ایمیل : saeed.nejati2018@gmail.com