اخبار ورزشی

جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب دستیار اوسمار – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، اعضای هیأت مدیره پرسپولیس و رضا درویش امروز به ریاست حسین شهریاری رئیس هیأت مدیره تشکیل جلسه دادند. افشین پیروانی، مدیر تیم نیز در این نشست حضور داشت.

نقل و انتقالات نیم فصل که تا به این جا با جذب چهار بازیکن جدید همراه بوده است، استخدام مربیان جدید برای تکمیل کادر فنی، مسائل اقتصادی چون طرح‌های درآمدزایی و درآمدهای تحقق یافته، آخرین وضعیت تیم برای شروع نیم فصل دوم و آخرین وضعیت پرونده‌های حقوقی باشگاه که در روزهای گذشته با اخذ آرایی به سود باشگاه همراه بود از جمله موضوع‌های مطرح شده در این نشست بود و منجر به اخذ تصمیم‌هایی شد که توسط مدیرعامل باشگاه پیگیری خواهد شد.

در این جلسه، مدیرعامل گزارش‌هایی را در حوزه‌های یاد شده، اقداماتی که باید برای پرداخت دستمزد اعضای تیم انجام شود و همچنین اقدامات مالی و اداری که برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی در حال انجام است ارائه شد.

همچنین افشین پیروانی گزارشی از وضعیت تیم و اردوی امارات که با رضایتمندی اعضای تیم همراه بود، ارائه کرد و هیأت مدیره نیز از تلاش‌های وی و سایر اعضای تیم تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه، همچنین هیأت مدیره از اقدامات حقوقی که منجر به صدور رأی به سود باشگاه و حفاظت از حقوق مادی و معنوی پرسپولیس شد، قدردانی کرد.

در پایان این جلسه صمیمی، مراسم جشن تولد مختصری برای افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیر عامل برگزار شد.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.