اخبار جامعه

مردم بار دیگر نشان می‌دهند که امیدوار و مصمم در مسیر انقلاب اسلامی ایستاده‌اند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی از مردم و جامعه سلامت برای حضور در راهپیمایی دعوت و تاکید کرد: مردم بزرگ ایران اسلامی از جمله جامعه خدوم و فداکار سلامت کشور نشان خواهند داد که همچنان امیدوار و مصمم در مسیر انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و بار دیگر معادلات دشمنان را تغییر داده و آنها را مجبور به تسلیم در برابر اراده های استوار خود خواهند کرد.

به گزارش خبر فوری به نقل از وبدا، متن کامل پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این شرح  است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

چهل و پنج سال پیش ملت بزرگ ایران اسلامی با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و با رهبری حضرت امام خمینی(ره) ، نظام استبدادی را ساقط و ریشه‌های استکبار را از این کشور قلع کردند تا مسیر عزت، عدالت و  پیشرفت را طی کنند.

 انقلاب اسلامی در حالی به وقوع پیوست که جهان غرب به دنبال کنار زدن دین و معنویت دینی از زندگی انسان‌ها و صهیونیسم به دنبال تحقیر ملت‌های مسلمان و ایجاد نظم نوین جهانی بود. دنیای شرق نیز  برای به راه انداختن انقلاب‌های کمونیستی در کشورهای مختلف تلاش می کرد. در چنین شرایطی پیروزی انقلاب اسلامی موجب شگفتی نظریه‌پردازان و تحلیلگران شد و راه روشنی پیش‌ روی آزادیخواهان جهان گشود.

طنین آوای انقلاب اسلامی در چهل و پنج سال گذشته در اقصی نقاط عالم شنیده و مستضعفان امیدوار شده اند. وحدتی مثال‌زدنی نیز در بین ملت‌های مسلمان در  محور مقاومت به وجود آمده که در برابر طرح‌های استکبار و صهیونیسم ایستاده و نگذاشته اند رویای آنها برای  نیل تا فرات و نظم نوین جهانی و تجزیه کشورها از جمله ایران اسلامی تعبیر شود.

اینک ۴۵ سال از روز معجزه‌آسای ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ می‌گذرد. ملت ایران همان ملت، آرمانها همان آرمانها ، و دشمنان ایران همان دشمنانند؛ اما آنچه تغییر کرده،  قدرتمندترشدن کشور در همه عرصه ها از جمله عرصه سلامت است.

مردم بزرگ ایران اسلامی از جمله جامعه خدوم و فداکار سلامت کشور نشان خواهند داد که  همچنان امیدوار و مصمم در مسیر انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و بار دیگر معادلات دشمنان را تغییر داده  و آنها را مجبور به تسلیم در برابر اراده های استوار خود خواهند کرد؛ قله‌های عزت و پیشرفت در دسترس مردم بزرگ ایران قرار دارد و  فرایند مشارکت آگاهانه ملت در طی مسیر به سوی این قله ها وحصول دستاوردهای ستودنی  هر روز پر افتخارتر از دیروز رقم خواهد خورد.   

دکتر بهرام عین اللهی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی»

انتهای پیام

تیم خبری اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر تحولات جمعیتی و تأثیر آنها بر ساختار اجتماعی.