اخبار ورزشی

پست مهم در استقلال به یکی از این ۳ نفر می‌رسد

آفتاب‌‌نیوز :

پس از پایان نیم فصل اول، علی سامره ترجیح داد با استقلال دیگر تحت عنوان سرپرست همکاری نداشته باشد. در رابطه با دلیل این قطع همکاری بحث‌های زیادی مطرح است. از ناراحتی سامره به خاطر اینکه باشگاه جریمه نقدی در نظر گرفته شده توسط کمیته انضباطی برای او را نپرداخت تا شایعاتی که پیرامون اختلافاتش با جواد نکونام مطرح شده است.

در چنین شرایطی، اما استقلال طبق قانون باید یک نفر را قبل از بازی به عنوان سرپرست معرفی کند. اینطور که شنیدیم اگر تا عصر پنجشنبه سرپرست جدید استقلال معرفی نشود و سامره هم برنگردد، از میان بهزاد غلامپور، مهدی هاشمی‌نسب و محمد نوازی یک نفر با حفظ سمت به عنوان اعضای کادر فنی تحت عنوان سرپرست موقت به نماینده سازمان لیگ معرفی شده و در جلسه هماهنگی حضور پیدا می‌کند.

البته همانطور که گفتیم حتی اگر چنین تصمیمی اتخاذ شود، تدبیری کاملاً موقتی خواهد بود و استقلال باید تصمیمی قطعی برای سرپرستی تیمش اتخاذ کند، چون از نظر سازمان لیگ همه تیم‌ها باید فردی را به عنوان سرپرست و در واقع مدیر تیم داشته باشند.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.