اخبار سلامت

گردشگری سلامت، از اهداف احداث بیمارستان «حضرت عبدالعظیم»

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: احداث بیمارستان جدید در شهرری با نام حضرت عبدالعظیم (ع) یک کار پسندیده است.

به گزارش خبر فوری، مهدی چمران در مراسم آغاز عملیات احداث بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی «حضرت عبدالعظیم» که ظهر امروز( ۶ اسفند ماه) برگزار شد، اظهار کرد: احداث بیمارستان حضرت عبدالعظیم (ع) را باید جزو خدماتی برشمرد که به مردم این منطقه ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه موضوع ارائه خدمات توریست سلامت با توجه به نزدیکی محل احداث بیمارستان حضرت عبدالعظیم (ع) به  فرودگاه بین المللی امام خمینی مطرح شده است، افزود: علاوه بر خدماتی که به مردم کشورهای دیگر ارائه می‌شود، باید مردم شهرری در کانون توجه قرار گیرند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بیمارستان فیروزآبادی شهرری گفت: حدود ۶۰ سال از عمر بیمارستان فیروزآبادی شهر ری می‌گذرد. احداث بیمارستان جدید با نام حضرت عبدالعظیم یک کار پسندیده است. خدمات باید به صورت ریلی ارائه شود و مردم از این خدمات استفاده کنند.

چمران با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری تهران در کنار مردم شهرری حضور دارند، اظهارکرد: پروژه ساخت واحدهای مسکونی شهرری توسط شهرداری تهران انجام می‌شود. امیدوارم که ما در شورای شهر تهران و شهرداری تهران توفیق خدمت‌رسانی به مردم شهر ری را داشته باشیم.
انتهای پیام

بخش علوم پزشکی

هدفم این است که با ارائه محتواهای علمی و امیدوارکننده، به شما کمک کنم تا از جدیدترین تحقیقات در زمینه سلامتی مطلع شوید و اقدامات مناسبی را برای بهبود و حفظ سلامتی خود بگیرید.