اخبار ورزشی

بیانیه باشگاه استقلال گول‌زنک بود

آفتاب‌‌نیوز :

هاشم بیک زاده درباره شکست استقلال مقابل مس رفسنجان و حذف این تیم از جام حذفی گفت:

بازی حذفی بازی شگفتی‌هاست و اتفاقاتی رخ می‌دهد که غیرقابل پیش بینی است. استقلال هم می‌بینید که در لیگ خوب نتیجه گرفته، اما در جام حذفی اینگونه حذف شد. هواداران هم بسیار ناراحت هستند، ولی باید حالا تمرکز را بر روی لیگ گذاشت تا آنجا، هواداران را شاد کنند. 

او ادامه داد: تیم‌هایی که در کورس هستند و این میزان تماشاگر دارند، با حواشی بسیار زیادی همیشه روبرو هستند و با یک باخت درگیر حاشیه می‌شوند. بازیکنان از لحاظ روحی و روانی به خاطر این باخت افت می‌کنند و دربی هم بازی سختی است که در پیش دارند. همیشه این بازی با توجه به هواداران دو تیم حساسیت خاصی داشته و امیدوار هستم سرمربی تیم بتواند، تیم را روبه جلو ببرد و این باخت را به فراموشی بسپارند. این بازی تمام شد و دیگر نباید به آن فکر کنند. استقلال باید فکر و تمرکزش را بر روی بازی‌ها بگذارد و فکر می‌کنم بازی دربی یک بازی سخت است.

بیک‌زاده به شهرآورد پایتخت نیز اشاره کرد و توضیح داد: در دربی هر تیمی آرامش بیشتری داشته باشد، موفق‌تر است. پرسپولیس هم خودش را تقویت کرده و با یک سرمربی جدید کارش را شروع کرده است؛ به نظر من خوب هم نتیجه گرفته و بازی سختی در پیش خواهد بود. برد در این بازی به ادامه قهرمانی کمک می‌کند، اما تا قهرمانی راه زیادی وجود دارد. ده هفته دیگر باید بازی کنند و این بازی در روند تیم‌ها تاثیر دارد.

وی اضافه کرد: نتیجه بازی را نمی‌توان پیش بینی کرد. استقلال صدرنشین است و پرسپولیس در تعقیب هست. بازی سختی است و نمی‌توان آن را پیش بینی کرد. چون بازیکن سابق استقلال هستم آرزو می‌کنم که هواداران استقلال از نتیجه شاد باشند.

در پایان بازیکن سابق استقلال درباره بیانیه باشگاه استقلال که نسبت به وضعیت نکونام منتشر شد واکنش نشان داد و تصریح کرد: فکر می‌کنم این بیانیه گول‌زنک بوده. مشکلات بوده و دعوا هم داشتند؛ در اوج مشکلات این بیانیه را ندادند، اما با یک باخت جای تعجب است. انشالله نیتشان خیر باشد.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.