دستگاه قطعه شور طوفان صنعت

دستگاه قطعه شویی کوچک به عنوان یکی از کاربردی ترین دستگاه های صنعتی در کارگاه ها یا کارخانه های بزرگ صنعتی شناخته می شود که استفاده از آن به معنی جلوگیری از اتلاف وقت و درآمدزایی بسیار بالا است. البته دستگاه قطعه شور با نام های متفاوتی در بازار قطعات صنعتی شناخته می شود که قطعه شوی، ، قطعه شوی موتور و چربی گیر از مهم ترین این نام ها محسوب می شود.

خرید دستگاه قطعه شویی کوچک

خرید دستگاه قطعه شویی کوچک که در حقیقت به عنوان کاربردی ترین دستگاه های صنعتی شناخته می شود، برای تسریع در مراحل شست و شو انواع قطعات سنگین یا سبک خودرو ضروری است. باید به این نکته مهم توجه کرد که در کارگاه های صنعتی و تمامی مکانیکی ها یا تراشکاری ها، سرعت بخشیدن به مراحل شستشو قطعات در حقیقت به معنی افزایش بهره وری کار و در نتیجه افزایش درآمدزایی است.

دستگاه قطعه شویی سبک جزء دستگاه های بسیار مهمی است که علاوه بر دارا بودن قابلیت های کاربردی و مهم می تواند برای شست و شو انواع قطعات موتور خودروهای بنزینی مورد استفاده قرار گیرد. هر چند که محدودیتی برای استفاده از این دستگاه در شست و شو قطعات ماشین های دیزلی نیز وجود ندارد.

عملکرد دستگاه های قطعه شویی کوچک و بزرگ با توجه به نوع طراحی این ابزارها تقریبا مشابه و یکسان است. در قسمت های زیرین دستگاه، مخزن آبی تعبیه شده که به واسطه دارا بودن صفحه ای توری شکل امکان قرار دادن قطعات خودرو روی آن وجود دارد. پس از قرار گیری قطعات روی این قسمت، آبی که به واسطه مشعل گرم شده با حداکثر فشار ممکن ( فشاری بالغ بر 75 درجه سانتی گراد ) قطعات خودرو را شستشو می دهد.

قیمت دستگاه قطعه شویی سواری

قیمت خرید دستگاه قطعه شویی سواری بر اساس نوع، ابعاد و کاربردهای دستگاه تعیین می گردد. دستگاه هایی که برای شستشو قطعات کوچک مورد استفاده قرار می گیرند از قیمت کمتری نسبت به دستگاه های مورد استفاده برای شستشو قطعات بزرگ تر برخوردار می باشند. با توجه به مزایا و کاربردهای دستگاه قطعه شویی کوچک قطعا می توان گفت که وجود این دستگاه در یک کارگاه صنعتی با بازخوردهایی واقعا موثر همراه خواهد بود.

 کیفیت ساخت نیز یکی از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت تمام شده خرید دستگاه چربی گیر یا شستشو قطعات خودرو در دو نوع سبک و سنگین شناخته می شود. عدم نیاز به اختصاص زمان و هزینه های جداگانه برای شست و شو هر یک از قطعات خودرو و صرفه جویی در هزینه، انرژی و زمان جزء مهم ترین مزایایی است که این دستگاه را از سایر نمونه های مشابه، متمایز می کند.

بدنه استیل(استیل بدون پوسیدگی و زنگ زدگی،مرغوبترین ورق)
دارای ۹ نازل جهت شستشو که تمام سبد بارگیری را تحت شعاع خود قرار میدهد.
دارای(۹۰) سوزن۱/۵ سانتی مخصوص جهت پاشش که به صورت متمرکزتر و پرفشارتر به سمت قطعه کار شلیک میشود تا کثیفی ها کنده شوند.
تخلیه شیب دار که باعث میشود هیچ کثیفی در دستگاه به جا نماند.
دارای یک سبد مجزا جهت شستشوی همزمان پیچ و مهره ها.
دارای شلنگ فشار قوی جهت آبرسانی بهتر و بازده بالاتر پمپ آب دستگاه
دارای میکرو سوییچ امنیتی جهت جلوگیری از پاشش ناگهانی آب داغ به محیط اطراف
پمپ شستشو 2اینچ،گیربکس تیپ40(دارای هرز گرد)که از بقل دستگاه تعبیه شده،نه فشاری به گیربکس اعمال میشود نه آب داخل آن نفوذ میکند.
و