اخبار ورزشی

حرف های رونالدو در مورد منچستر یونایتد درست بود!

به گزارش خبرگزاری خبر فوری؛ منچستریونایتد در داخل و خارج از مستطیل سبز روزهای سختی را سپری می‌کند. شیاطین سرخ مقابل برایتون سومین شکست فصل خود را تنها پس از گذشت 5 هفته از آغاز لیگ برتر تجربه کردند و از طرفی، حواشی مربوط به جیدون سانچو و آنتونی آشفتگی‌های این باشگاه را بیش‌تر کرده‌ است. علاوه‌بر این موارد، مصدومیت‌های پرشمار بازیکنان منچستریونایتد از ابتدای فصل، شرایط آن‌ها سخت‌تر نیز کرده است. به وجود آمدن این اوضاع نابسمان در یونایتد، باعث شد تا بار دیگر پیرس مورگان به این باشگاه طعنه بزند.

پیرس مورگان، مجری معروف انگلیسی که سال گذشته در مصاحبه آتشینش با کریستیانو رونالدو در خصوص شرایط حاکم بر منچستریونایتد جنجال زیادی به پا کرد، در توییتی به حمایت از رونالدو و پرداخت و به یونایتد و اریک تن هاخ طعنه زد. مورگان در توییتر خود نوشت:

از آن‌جایی که منچستریونایتد بدبخت در خانه مقابل برایتون شکست می‌خورد، آیا هنوز کسی شک دارد که کریستیانو در مورد وضعیت باشگاه و تن هاخ درست می‌گفت؟ آن‌ها از زمانی که رونالدو رفته بدتر شده‌اند.

257 251

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.