تاکید فدراسیون فوتبال اردن بر اهمیت تورنمنت چهارجانبه این کشور – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، فدراسیون فوتبال اردن با انتشار پستی در صفحه خود در پلتفرم ایکس (توئیتر سابق) به استقبال مسابقات چهار جانبه این کشور رفته است.

فدراسیون اردن در این پست ضمن انتشار تصاویری از مربیان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها نوشته است: مربیان تیم‌های حاضر در این مسابقات بر اهیمت این تورنمنت در آماده سازی تیم‌ها پیش از مسابقات مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا تاکید کرده اند.

نکته جالب در این تصویر حضور قلعه‌نویی و کی‌روش است.

مسابقات تورنمنت چهارجانبه اردن با حضور کشورهای ایران، قطر، عراق و اردن جمعه ۲۱ آنلاین آغاز می‌شود و تیم ملی فوتبال کشورمان با هدایت امیر قلعه‌نویی باید به مصاف تیم میزبان برود. در دیگر مسابقه هم تیم فوتبال قطر با عراق مسابقه خواهد داد. تیم‌های برنده مسابقه فینال را برگزار خواهند کرد و بازی رده‌بندی هم بین تیم‌های بازنده برگزار می‌شود.

در صورت پیروزی تیم ایران و قطر و رویارویی احتمالی این دو تیم شاهد رقابتی حساس میان کارلوس کی‌روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران و امیر قلعه نویی خواهیم بود.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.