اخبار عمومیکسب و کار خبر فوری

معرفی دو برند تشک رویا و رویال

لیست قیمت تشک رویا سال ۱۴۰۲

جدیدترین لیست قیمت تشک رویا در ۸ فروردین ۱۴۰۲

+

تشک های اولترا رویا بدون محافظ از تاریخ ۲۸ آبان ۱۴۰۱ تولید می شود

تشک رویا را از کجا خریداری کنیم؟

کالای خواب رویان، نمایندگی رسمی و عامل فروش تشک رویا تهران می باشد که می توانید با اطمینان خاطر تشک خود را خریداری کنید (کارت گارانتی و نام مدل داخل تشک موجود می باشد)

شما مشتریان عزیز برای خرید تشک رویا می توانید با کالای خواب رویان شماره ۷۷۴۴۳۲۲۴ و ۰۹۱۲۴۱۵۳۵۸۹ تماس بگیرید و از تخفیف ویژه بهره مند شوید. این تخفیف به خاطر نمایندگی تشک رویا تهران می باشد که کالای خواب رویان را با دیگر فروشگاه های کالای خواب متمایز می کند.

ارزان ترین تشک های رویا کدام اند؟

تشک رویا مدل اولترا ۵ و تشک رویا مدل بونل ۵ و تشک رویا مدل مدیکال ۴، ارزان ترین مدل های تشک رویا از هر دسته فنرمنفصل، فنرمتصل و بدون فنر می باشد.

انواع تشک رویا :

تشک رویا مدیکال:

تشک های بدون فنر در مدل های تشک رویا مدیکال پلاس با محافظ ( جدیدترین مدل )، تشک رویا مدیکال ۱، تشک رویا مدیکال ۲، تشک رویا مدیکال ۳ و تشک رویا مدیکال ۴ (جدیدترین مدل) هستند.

این مدل تشک مخصوص کسانی است که دیسک کمر دارند و یا برای افرادی ست که به تشک خیلی سفت عادت دارند، مناسب هست و فرقی که در مدل های تشک مدیکال وجود دارد این است که از لحاظ ضخامت فنر و گارانتی محصول با هم اختلاف دارند.

تشک رویا اولترا:

تشک های فنر منفصل پاکتی در مدل های تشک رویا اولترا پلاس با محافظ ، تشک رویا اولترا ۱ با محافظ، تشک رویا اولترا ۲ با محافظ، تشک رویا اولترا ۳ با محافظ، تشک رویا اولترا ۴ با محافظ و تشک رویا اولترا ۵ بدون محافظ (جدیدترین مدل) هستند.

این مدل تشک مخصوص کسانی است که دکتر برای آنها تشک اولتراپدیک تجویز کردند مناسب هست و فنر ها از هم جدا ( پاکتی ) هستند و فرقی که در مدل های تشک اولترا وجود دارد این است که از لحاظ ضخامت فنر و گارانتی محصول با هم اختلاف دارند.

نکته مهم بهترین مدل های تشک رویا در این برند است که هم جزء پرفروش ترین و هم مردم بیشتر این نوع تشک ها را به دلیل اینکه فنر ها جدا از هم هستند خریداری می کنند.

تشک رویا بونل:

تشک های فنر متصل در مدل های تشک رویا بونل ۱، تشک رویا بونل ۲، تشک رویا بونل ۳، تشک رویا بونل ۴، تشک رویا بونل ۵ هستند. این مدل تشک مخصوص کسانی است که دوست دارند تشک ارتجاعی باشد مناسب هست و فنر ها بهم پیوسته است و فرقی که در مدل های تشک بونل وجود دارد این است که از لحاظ ضخامت فنر و گارانتی محصول با هم اختلاف دارند.

نکته مهم: لیست قیمت تشک رویا برای آبان ماه ۱۴۰۱  + تشک های اولترا رویا بدون محافظ تولید می شود که در فروشگاه اینترنتی کالای خواب رویان رو از تصاویر بالا مشاهده کنید.

لیست قیمت تشک رویال سال ۱۴۰۲

جدیدترین لیست قیمت تشک رویال در ۲ فروردین ۱۴۰۲

تشک رویال را از کجا خریداری کنیم؟

کالای خواب رویان، عامل فروش تشک رویال که هر فروشگاهی با ضمانت نامه خود تشک را به فروش می رساند با اطمینان خاطر تشک را خریداری کنید (تشک رویال کارخانه ای نیست بلکه کارگاهی یا به اصطلاح متفرقه می باشد)

شما مشتریان عزیز برای خرید تشک رویال می توانید با کالای خواب رویان شماره ۷۷۴۴۳۲۲۴ و ۰۹۱۲۴۱۵۳۵۸۹ تماس بگیرید و از تخفیف ویژه بهره مند شوید. این تخفیف به خاطر نمایندگی تشک رویال در تهران بودن می باشد که کالای خواب رویان را با دیگر فروشگاه های کالای خواب متمایز می کند.

ارزان ترین تشک های رویا کدام اند؟

تشک رویال مدل طبی اولتراپدیک، تشک رویال مدل فنری ویژه و تشک رویال مدل فنر پاکتی، ارزان ترین مدل های تشک رویال از هر دسته فنرمنفصل، فنرمتصل و بدون فنر می باشد.

انواع تشک رویال :

تشک رویال طبی:

تشک های بدون فنر در مدل های تشک رویال؛ طبی اولتراپدیک، طبی اولتراپدیک ویژه و طبی ریباند هستند. این مدل تشک مخصوص کسانی است که دیسک کمر دارند و یا برای افرادی ست که به تشک خیلی سفت عادت دارند، مناسب است.

تشک فنرمتصل:

تشک های فنر متصل در مدل های تشک رویال؛ فنری ویژه، سوپر فنری، طبی فنری و سوپر طبی فنری هستند. این مدل تشک مخصوص کسانی است که دوست دارند تشک ارتجاعی باشد مناسب هست و فنر ها بهم پیوسته است.

تشک فنرمنفصل پاکتی:

تشک فنر منفصل پاکتی در مدل های تشک رویال؛ تنها مدل فنر پاکتی می باشد. این مدل تشک مخصوص کسانی است که دکتر برای آنها تشک اولتراپدیک تجویز کردند مناسب هست و فنر ها از هم جدا (پاکتی) هستند.

نکته مهم بهترین مدل های تشک رویال در این برند است که هم جزء پرفروش ترین و هم مردم بیشتر این نوع تشک ها را به دلیل اینکه فنر ها جدا از هم هستند خریداری می کنند.