اخبار ورزشی

ششمین شکست تیم ملی زنان در هندبال قهرمانی جهان

آفتاب‌‌نیوز :

هندبالیست‌های ایران در سومین دیدار از مرحله پرزیدنت‌کاپ قهرمانی جهان دانمارک مقابل قزاقستان به میدان رفتند. شاگردان اکبرآبادی در این دیدار با نتیجه ۲۹ بر ۳۳ مقابل نماینده آسیایی خود شکست خوردند. این ششمین شکست دختران ایران در مسابقات قهرمانی جهان بود.

تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی این مسابقات در گروه F با لهستان، آلمان و ژاپن همگروه بود که با شکست مقابل هر سه تیم در رده چهارم ایستاد و راهی مرحله پرزیدنت‌کاپ شد. هندبالیست‌های ایران در مرحله پرزیدنت کاپ با شیلی، کنگو و قزاقستان همگروه شدند که مقابل هر سه تیم شکست خوردند.

دختران ایران در آخرین دیدارشان باید برای کسب رتبه سی‌ویکمی به مصاف بازنده دیدار پاراگوئه و گرینلند بروند. این دیدار امشب برگزار می‌شود.

نتایج تیم ملی زنان ایران در قهرمانی جهان دانمارک:

ایران ۱۵ – لهستان ۳۵
ایران ۲۲ – آلمان ۴۵
ایران ۱۰ – ژاپن ۴۲
ایران ۲۰ – شیلی ۳۰
ایران ۲۰ – کنگو ۳۲
ایران ۲۹ – قزاقستان ۳۳

تیم ملی ایران با کسب عنوان چهارمی آسیا برای دومین دوره پیاپی جواز حضور در قهرمانی جهان را کسب کرد.

بیست‌وششمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان جهان از ۹ تا ۲۶ آذر سال جاری به میزبانی سه کشور نروژ، دانمارک و سوئد برگزار می‌شود و تیم ملی هندبال ایران در هرنینگ دانمارک به مصاف رقبایش می‌رود.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.