اقتصادی

تولید با هدف صادرات باید مدنظر مدیران منطقه آزاد اروند باشد

خبر فوری/خوزستان استاندار خوزستان گفت: تولید با هدف صادرات یکی دیگر از مواردی است که باید مد نظر مدیران منطقه آزاد اروند باشد.

علی اکبر حسینی محراب در جلسه با مدیران منطقه آزاد اروند که امروز، ۲۲ آذرماه در محل استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: منطقه آزاد ایجاد شده است که محلی برای پیشرفت نظام در بخش‌های عمرانی و اقتصادی، تولید و تجاری باشد تا شاهد اشتغال و درآمد برای کشور باشیم و این اهداف مهم باید محقق شوند.

به گزارش خبر فوری، وی افزود: باید با خلق کارهای جدید و جذب سرمایه‌گذاری جدید و اهداف صادراتی جدید همه وقت و توان خود را بگذاریم تا توان منطقه آزاد اروند و استان را چند برابر کنیم.

استاندار خوزستان گفت: باید پروژه‌هایی تعریف شود تا با همکاری مدیران و دستگاه‌های مختلف در حوزه‌های مورد نظر با احداث کارخانه‌های جدید، در نظر گرفتن اهداف صادراتی و… زمینه را برای ارتقای رشد تولید مهیا کنیم.

حسینی محراب عنوان کرد: همدلی، هماهنگی و هم افزایی میان مدیران بخش‌های مختلف زمینه‌ساز توسعه و رشد و حل مشکلات خواهد بود و با فعالیت براساس برنامه‌ریزی قطعا شاهد تحولاتی در خوزستان خواهیم بود.

وی با تاکید بر توسعه اقتصاد دریامحور ادامه داد: این مساله باید مورد توجه منطقه آزاد اروند باشد و در حوزه گردشگری و شیلات و … به دنبال توسعه اقتصاد دریامحور در منطقه آزاد اروند باشیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه تولید با هدف صادرات زمینه‌ساز افزایش درآمد و ایجاد اشتغال خواهد شد، گفت: تولید با هدف صادرات یکی دیگر از مواردی است که باید مد نظر مدیران منطقه آزاد اروند باشد تا بتوانیم سهمی در بازارهای منطقه داشته باشیم.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تحصیلات بالا هستم. به شما تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهم که با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم، به شما کمک کند تا اطلاعات اقتصادی را بهتر درک کنید و در تصمیمات خود بهتر عمل کنید.