اخبار ورزشی

عکس‌| لطف بزرگ پرسپولیس به رقبا؛ مازادهایی که ستاره شدند!

به گزارش خبرگزاری خبر فوری؛ پرسپولیس این روزها شرایط خوبی ندارد و وارد یک بحران جدی شده است. سرخپوشان پایتخت از ۹ بازی آخر خود تنها ۹ امتیاز کسب کرده‌اند و فقط یک بار به پیروزی رسیده‌اند. در این بین درخشش چند بازیکن سابق پرسپولیس هم باعث شده انتقادات از کادر فنی این تیم افزایش یابد.

نفراتی چون رامین رضاییان، مهدی عبدی و رضا اسدی در مقاطع مختلف به دلیل عملکرد نامناسب از سوی کادر فنی پرسپولیس در لیست مازاد قرار گرفتند و این تیم را ترک کردند. با این حال این نفرات در تیم‌های جدیدشان احیا شده‌اند و در بین موثرترین بازیکنان لیگ قرار دارند. رضا اسدی که در پرسپولیس عملکرد خوبی نداشت، پس از تغییر پست در تراکتور احیا شد و این فصل ب زدن ۷ گل برای سپاهان آقای گل لیگ است. مهدی عبدی هم ابتدای فصل در لیست مازاد قرار گرفت و تا اینجای فصل با زدن ۵ گل برای تراکتور از کل فصل قبل که یک گل زده بود آمار بهتری دارد.

مورد رامین رضاییان اما از همه عجیب‌تر است. او نیم‌فصل دوم لیگ بیست‌ویکم به پرسپولیس برگشت و با ۴ پاس گل از خوب‌های این تیم بود ولی خرید دانیال اسماعیلی‌فر از سپاهان و مصاحبه جنجالی رضاییان در برنامه فوتبال برتر باعث شد یحیی تمایلی به حفظش نشان ندهد تا او به سپاهان برود.

عکس‌| لطف بزرگ پرسپولیس به رقبا؛ مازادهایی که ستاره شدند!

بیشتر بخوانید:

۲۵۸ ۲۵۸

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.