اخبار ورزشی

پیروزی ذوب‌آهن در بازی حساس هفته دهم لیگ بسکتبال

آفتاب‌‌نیوز :

هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (پنج‌شنبه – ۳۰ آذر ۱۴۰۲) با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد که در پایان، تیم‌های مدعی قهرمانی برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند.

در نخستین دیدار این هفته که جدال مدعیان بود، تیم نفت آبادان مهمان ذوب‌آهن اصفهان بود که در پایان با نتیجه ۷۹ – ۶۳ شکست خورد تا شاگردان مهران حاتمی در بازی بزرگ هفته پیروز شوند.

در دیگر دیدار هفته دهم که جدال تیم‌های تازه وارد به لیگ برتر بود، تیم طبیعت تهران و لیموندیس شیراز به رقابت پرداختند که در پایان، تیم طبیعت با حساب ۷۴ – ۷۱ به پیروزی سخت دست یافت.

نتایج بازی‌های امروز هفته دهم لیگ برتر به شرح زیر است:

ذوب‌آهن اصفهان ۷۹ – ۶۳ نفت آبادان

لیموندیس شیراز ۷۱ – ۷۴ طبیعت تهران

 مهرام تهران ۹۲ – ۶۴ رعد پدافند مشهد

کاله مازندران ۸۴ – ۷۴ مس رفسنجان

مس کرمان ۷۵ – ۷۲ فولاد هرمزگان

در آخرین بازی هفته دهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، فردا (جمعه – یکم دی ۱۴۰۲) تیم شهرداری گرگان به مصاف آورتا ساری می‌رود. این دیدار ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد تا پرونده این هفته از لیگ برتر بسته شود.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.