اخبار ورزشی

سپاهان باز هم جریمه شد

آفتاب‌‌نیوز :

دیدار تیم‌های مس رفسنجان و ملوان بندر انزلی برگزار و از سوی تماشاگران تیم مس رفسنجان تخلفاتی مبنی بر استفاده از شعار‌های موهن و داشتن ۵بازیکن اخطاری رخ داد. این تیم باید ۷۰۰میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* تیم سپاهان اصفهان به دلیل داشتن ۶بازیکن اخطاری و تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب اشیا و مواد محترقه و توهین به مقام رسمی توسط تماشاگرانش در دیدار برابر فولاد خوزستان، باید ۲میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* دیدار تیم‌های پرسپولیس و هوادار برگزار و از سوی میلاد فاندر، مدیر رسانه‌ای تیم هوادار تخلفاتی مبنی بر عدم رعایت ماده ۷۱ مبنی بر افترا و نشر اکاذیب رخ داد. وی به ۲۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است. (با توجه به یک جلسه محرومیت تعلیقی فاندر، چنانچه حکم صادره قطعی شود محرومیت نیز به اجرا در خواهد آمد)

تیم هوادار به دلیل داشتن ۸بازیکن اخطاری باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* تیم ذوب آهن اصفهان به دلیل توهین و بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه توسط تماشاگرانش در دیدار برابر فولاد خوزستان به پرداخت ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

* تیم شمس آذر قزوین به دلیل استفاده از شعار‌های موهن توسط تماشاگرانش در دیدار برابر صنعت نفت ابادان باید یک میلیارد ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* مسابقه تیم‌های سپنتا تربت حیدریه و شهدای چهارباغ البرز از سری رقابت‌های جام حذفی کشور که قرار بود روز ۲۸آبانماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم شهدای چهارباغ البرز برگزار نشد.

تیم شهدای چهارباغ البرز سه بر صفر بازنده اعلام شد و باید ۵۱۰ میلیون ریال جرمیه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

* تیم پاتیس تهران به دلیل حضور مقابل تیم اورین خوی از سری رقابت‌های جام حذفی کشور باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این تیم سه بر صفر بازنده اعلام شد. این رای قابل تجدید نظر است.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.