نکونام ستاره جدید پرسپولیس را می‌خواست!

به گزارش خبرگزاری خبر فوری؛ باشگاه پرسپولیس چند روز قبل اوستون اورونوف، ستاره ازبکستانی را به خدمت گرفت و رسما از او رونمایی کرد. اورونوف درحالی راهی پرسپولیس شد که در لیست خرید جواد نکونام هم قرار داشت و سرمربی استقلال حدود یک ماه قبل نام او در لیست خریدش قرار داد.

پس از انتقال اورونوف به پرسپولیس، این شایعه در فضای مجازی به وجود آمد که نکونام به‌دلیل خرید جلال‌الدین ماشاریپوف از خرید اورونوف انصراف داده و خواستار توقف مذاکرات با او شده است. با این حال این ادعا چندان صحیح نیست و نکونام تا آخرین لحظه خواستار جذب اورونوف بوده و علاقه زیادی به حضور او در استقلال داشته است.

سرمربی استقلال حتی در آخرین مصاحبه خود در حاشیه تمرین هم اسم اورونوف را آورد و از باشگاه خواست که با او قرارداد ببندد. باشگاه استقلال برای خرید اورونوف به توافقات اولیه هم رسیده بود ولی در نهایت پرسپولیسی‌ها هم به اول پیشنهاد خوبی دادند تا وینگر ۲۳ ساله سابق نوفباخور ازبکستان به پرسپولیس برود.

۲۵۸ ۲۵۸

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.