دعوت استاندار تهران از مردم پایتخت برای حضور در انتخابات ۱۱ اسفند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علیرضا فخاری طی پیامی ضمن دعوت از مردم استان تهران برای حضور در پای صندوق‌های رأی اظهار کرد: در این برهه تاریخی که چشم همه دنیا به انتخابات ما دوخته شده است، از ملت مؤمن، خداجو و انقلابی استان تهران می‌خواهم با حضور پرشور در عرصه انتخابات، نگاه دشمنان را به هم بستگی، وحدت و یکپارچگی خود میخکوب و توطئه‌ها را خنثی کنند.

استاندار تهران در ادامه با بیان اینکه ملت نجیب ایران در تمام بزنگاه‌ها، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده اند، گفت: جنگ تحمیلی هشت ساله و تمام فراز و فرودها به خوبی آئینه انعکاس حضور و «مشارکت» همیشگی مردم در تمام صحنه‌های انقلاب و کشور است.

فخاری با تاکید بر اینکه «مشارکت» در انتخابات علاوه بر اینکه یک تکلیف سیاسی محسوب می‌شود، حق مردم نیز به حساب می‌آید، افزود: با حضور پررنگ در انتخابات هم تکلیف سیاسی مهمی که بر دوش همه آحاد ملت قرار داده شده اجابت می‌شود و هم احقاق حق صورت می‌گیرد، چرا که خاستگاه این انقلاب، مردم هستند و خودشان باید برای کشور تصمیم گیری کنند.

وی با بیان اینکه تمام امکانات استان تهران برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند مهیا و بسیج شده است، عنوان داشت: مردم با حضور مبارکشان در انتخابات و انتخاب افراد اصلح و شایسته خدمت، برگ زرین دیگری را در دفتر افتخارات نظام و انقلاب ثبت خواهند کرد.

اینجانب با دعوت از همه مردم به ویژه مردم صبور، فهیم، بصیر و همیشه در صحنه استان تهران برای حضور در انتخابات ۱۱ اسفند ماه، از درگاه پروردگار متعال برای ملت ایران، آرزوی عزت، سربلندی، سلامت جان و تن و توفیق روزافزون را مسئلت می‌نمایم.