اخبار ورزشی

هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۱۸ استان

هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۱۸ استان

سازمان هواشناسی با هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۱۸ استان طی امروز و فردا از افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در ۵ شهر از جمله تهران خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، امروز در سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان رگبار، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. در اواخر وقت نیز در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور بارش‌های پراکنده روی می‌دهد.

فردا گستره بارش‌ها آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کردستان، زنجان، قم، مرکزی، همدان، همدان، قزوین،‌ البرز، تهران، لرستان و چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد.

روز جمعه در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق،‌ دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی، و شنبه در شمال غرب، شمال شرق، جنوب و جنوب شرق بارش‌ روی می‌دهد.

یکشنبه با تشدید و گسترش بارش‌ها در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز،‌ شمال شرق، شرق، جنوب شرق و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارندگی پیش‌بینی شده است. طی امروز تا یکشنبه هفته آینده بارش‌ها در مناطق مرتفع و کوهستانی به شکل برف و در مناطق جنوبی همراه با رعدوبرق است.

به گزارش خبر فوری، امروز با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا و انباشت آلاینده‌های جوی کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تهران، کرج، قم، اراک و اصفهان کاهش می‌آید. از فردا تا یکشنبه در جنوب، امروز در جنوب شرق و شرق وزش باد شدید روی می‌دهد.

همچنین امروز دریای عمان، تنگه هرمز و شرق خلیج‌فارس و فردا و روز یکشنبه دریای خزر مواج است.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.