اخبار عمومی

یک نفر بگوید در این مملکت چه خبر است؟

برای مملکت طلا آورده، افتخار آفریده، پرچم ایران را برافراشته اما برای مسابقات قهرمانی آسیا کفش ندارد!

به گزارش خبر فوری، سیاست روز نوشت: کسی در فدراسیون، یا وزارت ورزش پیدا نمی شود که ۲۳ میلیون تومان برای کفش یک قهرمان هزینه کند؟
وقتی که فدراسیون دو و میدانی ایمیل خود را چک نمی کند تا ببیند ویزای دو دونده قهرمان که خود را برای مسابقات جهانی آماده کرده اند صادر شده  همین سهل انگاری و بی توجهی باعث می شود آن دو به این مسابقات نرسند، انتظار این که فدراسیون برای یک قهرمان دیگر کفش تهیه کند، انتظار بی‌جایی است!
حسن تفتیان و فرزانه فصیحی، ۲ رکورددار دوی سرعت مردان و زنان ایران از حضور در مسابقات داخل سالن جهان به دلیل نداشتن ویزا جا ماندند. فرزانه فصیحی که چند روز قبل موفق به کسب مدال طلای مسابقات دوومیدانی داخل سالن آسیا شد، حتی نامش در میان حاضران در رقابت‌های داخل سالن جهان در رشته ۶۰ متر قرار گرفت، اما به دلیل نرسیدن ویزا از این مسابقات بازماند.

 فدراسیون دوومیدانی ایمیل مربوط به دعوت‌نامه حضور در این مسابقات را دیر مشاهده کرده و همین موضوع باعث شده ویزای این ۲ ورزشکار برای حضور در مسابقات نرسد و آن‌ها شانس اعزام به اسکاتلند را از دست بدهند.
سجاد آقایی دیگر دونده قهرمان کشور نیز تمکن مالی ندارد تا برای خود کفش تهیه کند او گفته؛ در مسابقات آسیایی با کفش پاره دویدم. الان هم برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا کفش ندارم.
هزینه‌اش ۲۳ میلیون تومان است که نمی‌توانم پرداخت کنم. امیدوارم فدراسیون کمکم کند تا مشکلم حل بشود!
انتهای پیام