اخبار عمومی

مخالفت شورا با لایحه دو فوریتی شهرداری مبنی بر ایجاد برج‌های ارتش – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد با اعلام این خبر گفت: گزارش حسابرسی مجدداً به شهرداری ارسال می‌شود تا در صورت ارائه مستندات در مدت زمان کوتاه باقی مانده به مؤسسه مورد نظر اعلام شود.

وی با اشاره به نامه دو فوریتی شهرداری مبنی بر احداث برج‌های ارتش افزود: شورا با لایحه شهرداری در این خصوص مخالفت کرد اما با کلیات احداث این طرح موافقت شد.
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند خاطر نشان کرد: با نظر موافق اعضای شورا، با تدفین مدیرمسئول روزنامه زعفران در قطعه هنرمندان موافقت شد.

حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد با اشاره به مصوبات برگشتی هیئت تطبیق افزود: پیشنهاد شهرداری برای واگذاری اراضی در بلوار پیامبر اعظم (ص) برای پارکینگ خودروهای سنگین و صدور پروانه دانشگاه فرهنگیان برای اصلاح موارد درخواستی هیئت تطبیق به شهرداری ارسال شد.

وی از موافقت شورا با همکاری شهرداری در برگزاری آزمون‌های پایه یک رانندگی با انجمن خیریه حمایت از زندانیان خبر داد و افزود: در این جلسه شورا، گزارش درآمد و هزینه بهمن ماه سال جاری شهرداری نیز توسط رئیس کمیسیون عمران مطرح و مقرر شد با نظر کمیسیون، در قالب مکاتبه‌ای با شهرداری خواستار توجه بیشتر شهرداری بیرجند به موارد اصلاحی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند از موافقت شورا با تفاهم نامه فیمابین شهرداری، شرکت مخابرات و شاتل خبر داد و عنوان کرد: نامه دو فوریتی شهرداری مبنی بر اصل مولد سازی زمین‌های شهرداری در سطح شهر نیز مطرح شد که مورد مخالفت قرار گرفت.