اخبار ورزشی

عطر بهار با «گلبانگ» رادیو ایران

عطر بهار با «گلبانگ» رادیو ایران

رادیو ایران به رسم هر سال در ایام نوروز برنامه «گلبانگ» را ساعت ۱۵:۰۰ تقدیم علاقه مندان می كند.

به گزارش گروه فرهتگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، برنامه قدیمی و خاطره انگیز «گلبانگ» با اجرای مریم نشیبا امسال هم به مانند سال‌های گذشته در ایام نوروز همراه مخاطبان رادیو ایران خواهد بود.

ندا حاجی اسماعیلی تهیه كننده این برنامه ضمن تبریك سال نو افزود: خداوند را شاكریم كه سالی دیگری با «گلبانگ» همراه مخاطبان رادیو ایران هستیم.

وی ادامه داد: در نوروز سعی خواهیم كرد با پخش هر چه بیشتر ترانه های در خواستی مخاطبان لحظات خاطره انگیزی را برای همراهان رادیو ایران رقم بزنیم.

همچنین شماره تلفن ۲۲۱۶۸۰۱۳ و شماره پیامك رادیو ایران ۳۰۰۰۰۹۰۰ راه های ارتباطی با مخاطبان در زمان پخش برنامه است و علاقه مندان می توانند ترانه های در خواستی خود را اعلام كنند.

گفتنی است «گلبانگ» با اجرای مریم نشیبا و به تهیه كنندگی ندا حاجی اسماعیلی و صدابرداری شیما اهدایی وند و هماهنگی جعفر دست انبویه در نوروز ساعت ۱۵:۰۰ از رادیو ایران موج اف ام ردیف ۹۰ مگاهرتز و موج ای ام ردیف ۵۵۸ كیلوهرتز پخش می شود

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.