اخبار جامعه

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برپایی هشتمین رویداد فناوری شهرداری تهران با موضوع «ورزش مردمی» خبر داد و گفت: از تمامی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کنند. ارائه محصولات خلاقانه و نوآورانه برنامه ریزی برای کمک به توسعه ورزش شهروندان و ایجاد سلامت و نشاط در جامعه.

به گزارش خبر فوری، اوجاقی این رویداد را گامی دیگر در راستای تامین نیازهای ورزش شهروندان خواند و اظهار داشت: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام اینو اسپورت با همکاری دبیرخانه «تهران هوشمند» در سه محور «استفاده از مدرن» «توسعه فعالیت بدنی شهروندان» برگزار شد. و «توسعه فعالیت‌های بدنی شهروندان»، «استفاده از ابزارهای نوین برای ارائه، اطلاع‌رسانی و ارزیابی اماکن و اماکن ورزشی» و «نظارت و کنترل و نگهداری اماکن ورزشی» انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: یکی از اهداف این سازمان گسترش ورزش همگانی و ارائه خدمات عالی به شهروندان تهرانی و برای تحقق این امر نیازسنجی و شناسایی چالش های موجود است. ضرورتی است که می تواند نقشه راه آینده را ترسیم کند. خوب

وی ادامه داد: در این راستا مهمترین مشکلات و چالش های موجود در حوزه ورزش شهروندان و مجموعه های ورزشی که سازمان میزبانی آنها را بر عهده دارد شناسایی شد. از سوی دیگر نیاز به خواسته های رهبری زمینه برگزاری این رویداد و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها را فراهم کرد.

اوجاقی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال های اخیر اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد فناورانه در حوزه ورزش شهروندی با نام های «نمایش ورزشی» و «اسپورتک» برگزار شد.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» که کمک بسیار موثری در ایجاد انگیزه و تشویق کلاس های مختلف به ورزش در روزهای سخت کرونا بود، حاصل برگزاری چنین رویدادهایی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با تاکید بر این نکته تاکید کرد: با سیاست های شهرداری و اجرای مدیریت شهری با تمام توان از استارت آپ های فعال در این حوزه برای تحقق اهداف سازمان ورزش حمایت خواهیم کرد. معیارهای. .

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان عنوان کرد و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارسال طرح به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از پنجم و دوازدهم شهریور ماه آغاز می شود و وبینار و پرسش و پاسخ مقدماتی از طریق آدرس فوق برگزار می شود. همچنین مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه پیش بینی شده است و نتایج ارزیابی ها 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام و برگزیدگان برای دریافت جوایز ارزنده معرفی خواهند شد. .

انتهای پیام