اخبار ورزشی

ورود ملی پوشان به اردوی تیم ملی فوتبال ایران – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی ایران لیست بازیکنان منتخب خود را پس از پایان هفته هفتم لیگ برتر ایران اعلام کرد تا خود را برای حضور در تورنمنت چهارجانبه اردن آماده کنند.

علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند، سید حسین حسینی، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، محمد دانشگر، امین حزباوی، صادق محرمی، رامین رضائیان، روزبه چشمی، سعید عزت‌اللهی، احمد نورالله‌ی، محمد محبی، جواد حسین‌نژاد، مهدی طارمی، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش، مهرداد محمدی، کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون بازیکنانی هستند که به اردو دعوت شده اند.

بازیکنان شاغل در لیگ برتر به همراه تعدادی از لژیونرها همچون امین حزباوی ظهر امروز در تمرین حاضر شدند تا خود را به کادر فنی معرفی کنند.

ورود ملی پوشان به اردوی تیم ملی فوتبال ایران

ورود ملی پوشان به اردوی تیم ملی فوتبال ایران

تورنمنت اردن با حضور تیم‌های ملی فوتبال ایران، عراق، اردن و قطر از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه در ورزشگاه بین المللی شهر امان برگزار می‌شود.

برنامه زمانبندی این رقابتها به شرح زیر است:

جمعه ۲۱ مهرماه
*
عراق – قطر – ساعت ۱۸
*
اردن – ایران – ساعت ۲۱

دوشنبه ۲۴ مهرماه
رده بندی – ساعت ۱۸
فینال – ساعت ۲۱

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.