اخبار جامعه

رضایت مردم از خدمات یگان‌ویژه/تقویت روحیه انقلابی و جهادی

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا با بیان اینکه خدمات صادقانه یگان‌های ویژه در راستای نظم بخشی به جامعه، رضایت مردم را به دنبال داشته است، گفت: نتیجه کارهای فرهنگی در پلیس ویژه امنیت مردم است و این مهم نشان از تبلور پلیس در تراز نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبر فوری، سردار حسن کرمی با حضور در جمع فرماندهان، معاونان، مدیران و کارکنان یگان‌های ویژه فراجا که به مناسبت آیین رونمایی از مستند لبیک یا زینب (س) و همچنین اختتامیه جشنواره عکس و رزمایش سفیر ۱۴۰۲ برگزار شد، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی خصوصا شهدای فراجا اظهارکرد: خدمات صادقانه یگان‌های ویژه در راستای نظم بخشی به جامعه، رضایت مردم را به دنبال داشته و نتیجه کارهای فرهنگی در پلیس ویژه امنیت مردم است و این مهم نشان از تبلور پلیس در تراز نظام جمهوری اسلامی است.

کرمی، آموزش به‌روز و قدرت مدیریت صحنه در ماموریت‌ها را یکی از اولویت‌های یگان ویژه و پلیس حرفه‌ای دانست و افزود: کارکنان یگان ویژه در سراسر کشور با حفظ و تقویت روحیه انقلابی و جهادی خود، امید بخش همه آحاد مردم شریف جامعه هستند.

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا با اشاره به فرهنگ جهاد و شهادت در بین کارکنان یگان ویژه اظهارکرد:‌ نیروهای ما در پلیس ویژه به عنوان سربازان جان برکف ولی فقیه همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستند و با ایثار و از خودگذشتگی، امنیت و آسایش را در جامعه حاکم و پشتوانه مستحکمی برای ماموریت‌های سخت و حساس در مجموعه انتظامی سراسر کشور هستند.

کرمی با بیان اینکه یگان‌های ویژه فراجا از نیروهای خوش فکری در حوزه‌های مختلف از جمله کارهای جهادی و فرهنگی برخوردار است، تصریح کرد: پیشرفت‌های چشمگیر یگان ویژه تا به امروز مرهون تلاش، مطالعه و تحقیق توسط همکاران خوش فکر و ایده‌پردازی است که تمام وقت در راستای رسیدن به اهداف والای نظام و انقلاب اسلامی درحال کوشش هستند.

 فرمانده یگان های ویژه فراجا با اشاره به اینکه اولین شرط کارهای فرهنگی این است که باید هوشمندانه باشد، گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی در یگان ویژه، ارتقاء روحیه جهادگری و خدمت رسانی به مردم را به ارمغان می‌آورد.

انتهای پیام

تیم خبری اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر تحولات جمعیتی و تأثیر آنها بر ساختار اجتماعی.