اخبار ورزشی

لیگ برتر بسکتبال| پیروزی آسان تهرانی ها/ برد نفسگیر ذوب آهن

لیگ برتر بسکتبال| پیروزی آسان تهرانی ها  برد نفسگیر ذوب آهن

نتایج ۵ دیدار هفته یازدهم بیست و پنجمین دوره لیگ برتر بسکتبال مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، دیدار از هفته یازدهم بیست و پنجمین دوره لیگ برتر بسکتبال ایران امروز دوشنبه ۴ دی ماه دنبال شد. در نخستین دیدار این هفته، رعد پدافند هوایی مقابل پالایش نفت آبادان به میدان رفت و با نتیجه ۹۴ بر ۶۸ مغلوب تیم حریف شد. محمد حسن‌زاده با ۱۹ امتیاز، ۹ ریباند، ۲ پاس گل و کارایی ۲۶ بهترین بازیکن شد.

در دیگر دیدار هفته یازدهم، تیم‌های فولاد هرمزگان و کاله به رقابت پرداختند و در نهایت این دیدار با برتری ۱۰۱ بر ۸۷ تیم کاله به پایان رسید. نصرت یازرلو با ۱۶ امتیاز، ۸ ریباند، ۵ پاس گل و کارایی ۲۸ بهترین بازیکن این دیدار بود.

مس رفسنجان در این هفته میزبان تیم مهرام شد و این دیدار را با نتیجه ۹۴ بر ۷۹ واگذار کرد. محمد جمشیدی با ۳۵ امتیاز، ۲ ریباند، ۳ توپ ربایی و کارایی ۳۱ به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.
تیم ذوب آهن در این هفته به مصاف تیم لیموندیس رفت و با نتیجه ۷۷ بر ۷۶ به برتری رسید. آرن داوودی با ۱۳ امتیاز، ۳ ریباند، ۶ پاس گل و کارایی ۲۱ بهترین بازیکن شد.

تیم آورتا ساری در مصاف با تیم مس کرمان در هفته یازدهم با برتری ۸۱ بر ۷۹ پیروز شد. مجید رحیمیان با ۲۷ امتیاز، ۴ ریباند، ۳ پاس گل و کارایی ۲۵ بهترین بازیکن این دیدار بود.

دیدار تیم‌های طبیعت و شهرداری گرگان در هفته یازدهم روز سه‌شنبه ۵ دی ماه ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.