پمپ بنزین سیار در محل همدان

در زمان رانندگی هیچ چیز بدتر از این نیست که صورت ناگهانی بنزین خودرو تمام شده و دیگر قادر به ادامه مسیر نباشید. این اتفاق زمانی بیشتر آزار دهنده می شود که شما در اتوبان و آزادراه دچار این مشکل شده و به پمپ بنزین نیز دسترسی نداشته باشید. شاید در زمان قدیم مردم برای گرفتن بنزین از ماشین های دیگر کمک می گرفتند.

اما در حال حاضر می توان سوخت سیار همدان گرفت و در کم ترین زمان ممکن مشکل بی بنزینی را حل نمود. اگر در استان همدان و جاده های حوالی آن همانند اتوبان همدان ساوه، به بنزین احتیاج داشتید، تنها کافیست تا با تیم امداد خودرو همدان خودرو محلیدک تماس بگیرید. نیروهای خودرو محلیدک در اسرع وقت خود را موقعیت مکانی شما رسانده و مشکل سوخت خودرو شما را برطرف می کنند.

 

سوخت رسانی سیار در همدان

افراد روزانه، ماهانه و سالانه، زمان زیادی را بابت انتظار در پمپ بنزین صرف می کنند. این در حالیست که استفاده از خدمات بنزین سیار، باعث شده تا افراد بتوانند تا حد بسیار زیادی در زمان و حتی هزینه های خود صرفه جویی کنند. اما اهمیت این نوع از خدمات امداد خودرو، بیشتر زمانی اهمیت پیدا می کند که شما در مکانی دچار بی بنزینی شوید که دسترسی به پمپ بنزین وجود ندارد. در چنین شرایطی دیگر نگرانی وجود ندارد چرا که سوخت رسانی سیار در همدان به شما برای حل مشکلتان کمک خواهد کرد.

بنزین سیار شبانه روزی در همدان

امداد خودرو خودرو محلیدک در همدان برای سوخت رسانی خودرو در هر نقطه ای همدان و شهرستان اطراف، آماده خدمت رسانی است. در هر ساعتی از شبانه روز دیگر نیاز نیست تا برای تهیه بنزین نگران باشید. چرا که مجموعه ما به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات امدادی خودرو پرداخته و در خدمت شماست. برای بهره مندی از سوخت رسانی سیار در همدان لازم است تا تماس کوچکی با شماره امداد خودرو همدان داشته باشید.

مطالب مفید :

شماره تلفن بنزین سیار در همدان

یافتن شماره تلفن بهترین مرکز امداد خودرو برای خدمات بنزین سیار در همدان از اهمیت بسزایی برخودار است. در حال حاضر مراکز زیادی در این حوزه به فعالیت می پردازند که نمی توان به همه آن ها اعتماد کرد. بهتر است شماره تلفن بنزین سیار خودرو محلی که در همدان را همیشه در گوشی خود نگه داشته در صورت لزوم بتوانید با خیال راحت از یک مجموعه معتبر کمک بخواهید.

امداد بنزین سیار در همدان

برای دریافت کمک از امداد خودرو همدان، بهتر است حتما به ویژگی های زیر توجه کنید:

 • سوخت رسانی بسیار سریع در موقعیت مکانی شما
 • ارائه بنزین مناسب و هم سطح با کیفیت بنزین پمپ بنزین
 • داشتن سوپر بنزین در صورت درخواست مشتریان
 • قیمت مناسب برای ارائه بنزین

بنزین سیار در تمامی نقاط و محله های همدان

خوشبختانه مجموعه امداد خودرو خودرو محلیدک برای سوخت رسانی سیار، تمامی مناطق و محله های همدان را پوشش داده و محدودیتی بابت این موضوع ندارد. شرکت ما برای کمک رسانی به شهرستان های اطراف همدان نیز آماده خدمت رسانی است. از جمله مناطقی برای بنزین سیار تحت پوشش هستند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بنزین سیار در پردیس همدان
 • سوخت رسانی سیار در اعتمادیه همدان
 • بنزین سیار در سعیدیه همدان
 • سوخت رسانی حصار امام در همدان
 • و……

این که شما در چه موقعیت مکانی قرار داشته و به چند لیتر بنزین نیاز دارید، می تواند در قیمت نهایی سوخت رسانی سیار موثر واقع شود. اما با در نظر گرفتن قیمت های حداقلی خود برای خدمات امداد خودرو همدان سعی در جلب رضایت مشتریان عزیز دارد.

لیست خدمات خودرو محل

سوخت رسانی :مشتریان گرامی در صورتی که نیاز به بنزین داشته باشید می توانید در محل خودتون از سرویس سوخت رسانی تیم امداد خودرو همدان استفاده کنید.

مکانیکی :این خدمت شامل تعمیر انواع خودروها با برندهای متفاوت لوکس و خارجی و ایرانی از جمله پراید پژو ۲۰۶ پژو ۴۰۵ تیبا سمند دنا و …میباشد.

برق و باتری :سروریس مورد نظر شامل انواع خدماتی که به برق و باتری خودرو از جمله خرابی باتری یا دشارژ شدن آن مربوط می شه.

تعویض روغن در محل :این خدمات یکی از پرطرفدارترین سرویس های امداد خودرو محل میباشد تعویض روغن رو برای شما راحت کرده و با استفاده از بهترین روغن موتورها و بهره گیری از تخصص و تجربه ی کارشناسان تعمیر خودرو ما در محل شما انجام میشود.

تعویض شمع و وایر :برای عملکرد بهتر موتور تعویض شمع و وایر باید به صورت دوره ای انجام بشه.

تعویض لنت ترمز :یکی از مهم ترین سیستم های خودرو شما سیستم ترمزه و برای ایمنی شما و سرنشینان خودرو باید عملکرد درستی داشته باشد.تعویض لنت ترمز یکی از اساسی ترین خدمات خودرو بر همدان محسوب می شه.

سرویس دوره ای خودرو :این سرویس خودروبر یکی از مهم ترین خدمات آچاره ست که باید سر زمان معین انجام بشه تا خودروی شما عملکرد مناسبی داشته باشه.

تعمیر خودرو های داخلی و خارجی

 

 1. تعویض تسمه تایم خودرو
 2. تعویض تسمه دینام
 3. تعویض لنت
 4. سرویس خودرو در محل
 5. تعویض صافی پمپ بنزین
 6. تعویض فیلتر روغن و هوا
 7. آپاراتی و پنچر گیری در محل

سایر خدمات یدکش کش خودرو محل

 1. جابه جایی خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک و شماره گزاری.
 2. جابه جایی خودروهای لوکس و لاکچری با رعایت اصول مربوطه.
 3. جابه جایی خودروهای مسابقه.
 4. جابه جایی خودروهای تصادفی به مراکز بیمه.
 5. جابه جایی خودروهای نیاز به تعمیر به نمایندگی و تعمیرگاه های مجهز و معتبر.

قوانین یدک کشی چیست؟

هر دو طرف درگیر در ماموریت یدک کش باید موارد زیر را به خاطر بسپارند:

علامت “در یدک کش”باید در پشت وسیله نقلیه در حال یدک کشی قرار داده شود

هنگامی که وسایل نقلیه فقط با طناب یا زنجیر متصل می شوند حداکثر فاصله مجاز بین وسایل نقلیه 4.5 متر است.

اگر فاصله بین دو وسیله نقلیه بیش از 1.5 متر باشد طناب یا زنجیر باید در فاصله معقولی از هر طرف تا سایر کاربران جاده به وضوح قابل مشاهده باشد مثلاً با بستن یک پارچه رنگی در وسط آن.

شخصی که در خودروی خراب است باید یک راننده واجد شرایط باشد

اگر هوا تاریک است خودروی خراب باید مانند شرایط عادی چراغ های خود را روشن کند.

چه نکاتی باید راننده یدک کش در همدان رعایت کند؟

شما باید همه چیز را آهسته و پیوسته انجام دهید-هرگز از 15 مایل در ساعت تجاوز نکنید.

برای جلوگیری از انحراف ناگهانی روی طناب از کلاچ استفاده کنید تا به آرامی کنار بکشید تا از انحراف ناگهانی طناب جلوگیری کنید که می تواند باعث پاره شدن طناب شود و از ترمز ناگهانی خودداری کنید زیرا راننده یدک شده ممکن است نتواند به اندازه کافی سریع واکنش نشان دهد تا متوقف شود-به آرامی ضربه بزنید تا به آنها هشدار دهید..

به طور مشابه در زمان زیادی نشان دهید و از هرگونه تغییر جهت ناگهانی یا مانورهای بیش از حد خودداری کنید زیرا راننده ای که بکسل می شود به سختی می تواند با شما هدایت و ترمز کند.

در حالی که در حال بکسل هستید آینه های خود را اغلب بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه چیز خوب به نظر می رسد.همچنین مراقب گیج های خودرو به ویژه دما و فشار روغن باشید –اگر ناگهان تغییر کردند ممکن است مشکلی پیش بیاید پس هر چه سریع تر آن را کنار بزنید