ورزش اسلامشهر ظرفیت قهرمانی در مسابقات جهانی و المپیک را دارد

به گزارش خبرگزاری خبر فوری از تهران ، حسین حبیبی در نشست با پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی اسلامشهر اظهارداشت: این شهرستان مملو از ظرفیت های مختلف در حوزه قهرمان های ورزشی است و مولفه هایی چون شهرستان یک هزار شهید و جهادگران تولید را نیز باید از دیگر ویژگی های مهم و شاخص آن برشمرد.

حبیبی افزود: باتوجه به ظرفیت های موجود شاید متاسفانه تاکنون ۳۰ تا ۴۰ درصد توانایی های مختلف اسلامشهر برای مسئولان فرا شهرستانی معرفی شده است و شناساندن قهرمانان ورزشی در حوزه های جهانی، المپیک می تواند از حرکت های مفید برای تبیین پتانسیل موجود باشد.

وی در ادامه بیان کرد: برای کمک به رشد ورزش شهرستان اسلامشهر در ابتدا باید نظام مسائل تهیه شده و اولویت ها را شناخت و سپس درجهت رفع مشکلات اقدام کرد.

فرماندار اسلامشهر با استماع مشکلات تبیین شده از جانب ورزشکاران و باشگاه داران افزود: برای تربیت و پرورش ورزشکاران در سطح قهرمانی باید از باشگاه های خصوصی نیز حمایت کرد.

در این مراسم برخی از ورزشکاران و قهرمانان شهرستان اسلامشهر به تبیین مشکلات پیش روی خود در زمینه های مختلف پرداختند و درپایان از تعدادی از مدال آوران تقدیر شد.

شهرستان اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب پایتخت واقع شده است.

 

انتهای پیام/

بخش ورزشی

با استفاده از تحلیل‌های دقیق و ارائه‌ی آمار و ارقام، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی داده‌ها و آمارهای جالب و کاربردی درباره‌ی عملکرد تیم‌ها، بازیکنان و رویدادهای ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در افزایش دانش و اطلاعات ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای داده‌های جذاب و آماری ورزشی همراه شوید.